Alte știri din fotbal
Reacția lui Adrian Mititelu, după ce Juan Bauza a semnat cu Levadiakos: „E jucătorul nostru!”
0
A venit un fotbalist de 3 mil. € în România: „Un fel de Bîrligea. Va fi bun cu O SINGURĂ condiție”
0
„Fițuică” pentru Gigi Becali! Ele sunt cele 4 nume propuse pentru transferurile „last-minute” de la FCSB
6
Programul complet al turului al treilea din Cupa României: cu cine joacă Steaua și CS Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Număr-record de cereri de bilete pentru derby! Bayern ar putea umple de aproape 5 ori stadionul » Un abonament la Bayern e cât la Rapid
0
Juan Bauza, prezentat oficial la noua echipă » Va fi antrenat de fostul tehnician din Superliga
1
Cine transmite la TV meciurile KuPS – Universitatea Craiova și CFR Cluj – Tromso
0
Raul Rusescu, pronostic categoric înainte de KuPS - Craiova și CFR - Tromso: „Avem o problemă”
3
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
3
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
6
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
Începe procesul lui Călin Georgescu și Horațiu Potra. Ce a decis Înalta ...
Libertatea
Locurile interzise de pe țărmul Dunării, dispărute sub ape. „Grănicerii au ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
ALADIN anunță furtuni cu rafale de vânt de până la 80 km pe oră, de-a ...
Libertatea
exact.
jegosi ma calinescu sa ma ssuuuga de pppuuulaaa
papagalu ala ce stie el de fotbal nu se vede ca ii un prost mai bine ar tacea ratat ce ii depasitu mi scarba ca bagati asemenea stiri cu toti papagali mai bine va-ti ocupa cu mai multe siri despre fotbal mediatizati si voi fotbalul juvenil
de acord cu tine gavrila marsh acasa
chiar nu gasira-ti un altul decat pe EXPIRATUL asta sa faca comentarii despre fotbal???? Pai cine este el,ce stie el despre fotbal sa-si dea cu parerea intr-un ziar de sport...zau chiar este penibil.....Pai cum ar fi ca BALINT sa vorbeasca despre cum este ca actor "butoiul ala de cacat" ???
actorasul asta ratat cu bratele scurte, de maimuta, ce mai vrea ? a pierdut alegerile cu brio, in curind si contractele cu armata, ce p.. ma... mai vrea?
calinescu e un mare prost dar incepe incet incet sa nu-l mai linga atata in cur pe iancu si sa gandeasca cat de cat obiectiv.
Ma Calinescule, tu mai ti minte unde-i timisoaea ?
OMUL Calinescu a emis si el o parere asa cum emitem si noi aici. Unele pro si altele contra. nimeni nu detine adevarul absolut, dar nimeni nu ni le poate impune decit in masura in care valoarea parerii se apropie sau coincide cu a noastra. Calinescu a ratat sau noi avem drepotate? Timpul va raspunde!
timisoara este la periferia tarii si din punct de vedere georgrafic si din punct de vedere fotbalistic
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.