Alte știri din fotbal
Oțelul și-a lansat echipamentul pentru sezonul 2026-2027! Detaliul care atrage atenția
0
„Pleacă Baiaram la Anderlecht?” » Răspunsul lui Sorin Cârțu
0
Toate noutățile din mercato la FCSB: „Negocierile s-au finalizat, mai trebuie aprobarea ministerului”
4
Eddy Gnahore a ajuns la București, mâine are vizita la FCSB » Mihai Stoica, detalii de la negocieri
2
Știri din fotbal internațional
Duelul lunetiștilor mondiali de la miezul nopții! » Erling Haaland sau Harry Kane pentru un loc în careul de ași?
0
Lamine Yamal pune cuțitele pe masă și amenință Franța: „Trebuie să se teamă, putem să-i batem a 3-a oară consecutiv”
0
Selecționerul Spaniei admite nedreptatea de la Mondial
0
Thibaut Courtois n-a vrut să fie înlocuit în Spania - Belgia: „Puteam să continui! Asta era problema”
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
7
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Culisele războiului fratricid din PNL. Liniile roșii care au fost depășite: ...
Libertatea
Pentagonul a publicat noi documente despre OZN-uri. „Nu seamănă cu nimic ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
Daca Dinamo joaca bine si pe bune: DE CE SUNT DOAR 300 DE SPARTANI IN TRIBUNE??????????????????????????????????????????????????
Ce ma amuza , dupa ce ca sunteti 20 de fani miaunei va si certati intre voi bv felicitari:)))
La fel a tras de tricou si Martinovici acum 3 etape si am avut penalti impotriva noastra si nimeni nu mai tipa aici cum urla nefutulul ala!?
ba retardule taci in pula mea comentezi si u de fotbal ce pula mea stii tu ?? cred ca ai vazut alt meci .. steaua e pe nicaieri la fel ca tine
macar dinamo joaca fotbal nu ca steaua mingi aruncat in careu la nimereala poate iese ceva ;) si daca mai cade unu in careu se da penaly bun bun asa
Moldovenii au uitat ce mizerii de arbitraje au avut si cate vicieri de rezultat in favoarea lor! Ce puii mei sa ceri de la cel mai sarac oras din tara, unde lumea este lignita de foame!
Fata de ce crosee lua Torje in careu si arbitrii nu vedeau... asta a fost mai putin penalty. Dar.. a fost. E deajuns sa apuci tricoul unui jucator advers si deja ai luat galben. Poate suntem orbiti de alte dati cand arbitrii corupti inchideau ochii...
Bai 20 de spectatori in tot campionatul nus de ce comentezi , cred ca ai vrut sa zici cum sa ti cu dinamo?Fortza Poltava!!!
inaptilor....am fost calare pe voi tot meciul si acum va vaitati ca va furat arbitrul! la tras de tricou? la tras! deci....penalty indiscutabil...indeferent cat de usor a cazut! vad ca uitati cu ati castigat titlul,numai cu furaciuni!!!
o fut pe ma-ta taranoiule
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.