Alte știri din fotbal
Daniel Paraschiv a debutat la Rapid și a anunțat obiectivul: „Acest brand te obligă”
0
Sacrificiul unui titular al Rapidului » Dezvăluirea din interior: „Nu s-a antrenat în ultimele două zile din acest motiv”
0
Decizie după Rapid - Metaloglobus: antrenorul va fi DEMIS mâine dimineață
3
Ultimele detalii despre situația lui Olimpiu Moruțan: urmează ziua negocierilor finale
3
Știri din fotbal internațional
Dennis Man, 20 de minute pe gazon în victoria PSV-ului din Eredivisie » Cum s-a descurcat
0
Bayern Munchen a dat recital pe terenul lui Leipzig » Jamal Musiala a revenit cu „assist” după șase luni de absență
0
Arsenal, ținută în șah de o echipă care se bate la retrogradare » „Tunarii” ratează șansa de a se desprinde decisiv de Manchester City!
0
Cu Maxim și Drăguș titulari, Gaziantep a fost aproape de o mare surpriză în Super Lig
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Câte kilograme sunt normale și de ce greutatea ideală nu există. Medic: ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Amenințări fără precedent ale lui Trump la adresa a opt țări europene ...
Libertatea
Site-ul destinat handbalului romanesc a pus la dispozitie pentru a sustine echipa nationala feminina la Campionatul Mondial din China din decembrie un ciat. Sa strigam acolo -pe eurohandbal- HAI ROMANIA! mai ales ca este singura nationala care mai aduce performante. HAIDETI acolo !
@fortzastiinta , pai este simplu ! Normal ca vrea sa-i dea la Urziceni ca astia si-au facut un nume afara si afara poate-i vinde apoi si pe cei doi !
numai minciuni
Sunteti penibili,o gluma mai proasta ca asta nici ca se putea.HAI CRAIOVA!
Sunteti penibili cu denaturarile si atacurile voastre asupra lui Mititelu cand el a avut oferte de vanzare permanent la fiecare intrerupere sau incepere a unui nou campionat de peste 4 milioane lei unde s-au si confirmat aceste declarati ale lui Mititelu cu interesul unor cluburi straine de al legitima.Sunteti ofticati de valoarea jucatorilor Universitatii care nu pot ajunge pe la echipele voastre mafiote din Bucuresti si fabricati fituici denigratoare si nerelevante cu vanzarea jucatorilor impo
pai daca se crede cineva.lui petrescu ii plac jucatorii muncitori, de asta si are performante.credeti ca un ad cristea de la dinamo ar avea loc in lotul unirii?
:)))) cat poti sa te amuzi de unii...cik pleak doar la milan sau chelsea... pai uite ba unde duc echipa jucatorii astia de milan si chelsea, pe ce loc e craiova cu dita supervedete cum zici u k is, si dupa mai vb. mai intai ar trebui sa treaca amandoi pe la vaslui, pe la brasov si dupa la urziceni, iar de milan si chelsea...ai fantezii...
lllllllllllllllllllooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllll ce tare...inc5redibil pana unde merge nesimtirea si prostia voastra....sa fie oare coincidenta ca tocmai acum cand Craiova are razboi cu Luceacu iea astfel de fantezii?Pai Petrescu ar vinde-o pe nevastasa pentru Costea...Dar incredibil este ca chiar sunt oameni care sa creada astfel de porcarii scrise la comada unora...si asta pentru a il discredita pe Costea....sa va fie rusine lingailor,acolitilor,slugilor.
dar cine este craiova pe langa urziceni acum este cumva pe locul 1 si nu stim noi s-au este in zona retrogradarii?
De unde sa mai fie bani , daca i-au cheltuit pe aranjamente .Nu il invata el pe jiji , cit si cui sa dea darul ?Petrescu nu-l doreste pe Costea la echipa (`prietenii stiu de ce )si Mititelu este suparat ca nu-l ia Razvan la lot? Gol..... , v-a mincat spagile banii !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.