Alte știri din fotbal
A ajuns direct la spital după faza din FC Argeș - Sepsi! Gazdele acuză că n-a funcționat VAR-ul
0
Corvinul Hunedoara - Dinamo, în etapa #7 din Superliga » Deschidere de scor
9
Bogdan Andone: „În sezonul ăsta se întâmplă ceva incredibil”
1
Demis după promovarea cu Dinamo, Ovidiu Burcă a explicat ce face diferit la Sepsi: „De data asta...”
0
Știri din fotbal internațional
A plouat cu 4 și 4,5 pentru Radu Drăgușin, după Fiorentina - Frosinone: „Dezastru!”
1
Știm programul: când vine Juventus la București
0
Universitatea Craiova își cunoaște programul complet din Conference League! Debut tare acasă
0
Ce a făcut Zeljko Kopic la debutul pe banca celor de la Wieczysta Cracovia
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
SUNT NUMAI AIURELI...NU MAI PUNETI BOTUL LA VRAJELILE ASTORA...ASTIA PLEACA DOAR IN STRAINATATE...GANDITI SI VOI IN TIMP CE CITITI...PAI PREPELITA TOCMAI SI-A PRELUNGIT CONTRACTUL CU UNIVERSITATEA...CUM SA PLECE LA URZICENI?IAR MITITELU O SA-L DEA PE COSTEA GRATIS CAND EU O SA FIU MILIARDAR IN LIRE STERLINE!
cine sa-l cumpere? Cipriotii? Arabii? Momentan Costea e doar un jucator anonim de la una din echipele de pe ultimele locuri din Romania.
E campioana pe langa echipa de la retrogradare :))
Ce tot bateti campii frate? Catalin Popescu in trei luni a scris articole numai despre Rapid si Urziceni,iar celalat,Seitan, numai despre Urziceni.La superlativ! Asa ca aiureaza cu buna stiinta si i-ar dori la Urziceni pe cei doi dar din fericire pentru club nu sunt ei antrenorii ci Dan Petrescu.I-a luat valul pe toti de la ''Antene'' de cand cu alegerile , intoxicare din toate directiile , nu conteaza,miel sa iasa si sa aiba blana deasa...vai de capul lor !Or stii pe unde e Craiova ?
Pe langa ca GSP este, de fapt, Gazeta Fotbalului, acum ce faceti? In slujba cui sunteti? Ce frustrari de suporteri ai unor hoti aveti? Daca nu se va intampla nimic din tot ce-ati scris despre COSTEA si PREPELITA, veti accepta ca inevitabilul sa se produca si voi sa va numiti MAZETA SPORTURILOR?
ha ha ha ha ha ha ha ha
Ce ziarist esti mai potaie? Rosule tata esti prieten cu R Lucescu ''cercel in ureche''? Vrei sa ataci 2 jucatori emblematici ai Craiovei pe care i-a refuzat cel mai slab selectioner din ultimii 20 ani? D-le Ioanitoaia de ce tineti potaia asta de ziarist la GS?
incredibil ce pot sa mai scoata ziarele astia. Asta e cea mai mare duma din ultimi ani :))). E incredibil cum poti sa scrii asa ceva..cand nici macar nu ai o declaratie oficiala a coducatorilor...io i`asi da in judecatata pentru acest articol....vai de voi...cat de sarac ar fi mititelu nu ar renunta la costea asa usor..cu toate ca nu e asa sarac mititelu..cum credeti voi... "le-a zis antrrenorul colaboratorilor săi din club" Asta da sursa..vai de voi.credeti ca ne prostiti cu articol
Bai baieti, bagati-va mintile in cap, ati visat urat aseara sau va-ti sculat cu fata la cearceaf!
La Fifa 2009 sau Fifa 2010. Baiatul e terminat, daca nu a plecat pana la varsta asta afara nu il mai ia nimeni. Poate cel mult o echipa de prin Rusia sau pe la arabi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.