Alte știri din fotbal
U Cluj - Unirea Slobozia, „Șepcile roșii” cu gândul la play-off » Echipele de start
0
Schimbă Costel Gâlcă sistemul la Rapid după venirea lui Moruțan? » Răspunsul antrenorului
0
Ilie Stan și-a dat în judecată fosta echipă din Superliga, primul termen din proces este pe 29 ianuarie: „Unde sunt banii ăia? Suferim!”
0
Dinamo a luat ultimul titlu într-o altă lume! România tocmai intrase în UE, nu existau Instagram și TikTok, iar CR7 și Messi nu aveau niciun Balon de Aur! Doar Gigi Becali a rezistat
0
Știri din fotbal internațional
A murit un fost mare jucător al lui Inter Milano și AC Milan
0
Revenire în Premier League? » Arsenal îl dorește pe Julian Alvarez
0
Groenlanda are 10% din populație fotbaliști legitimați și vrea în preliminariile Mondiale! » Răspunsul CONCACAF și replica pentru Donald Trump
0
Hansi Flick, înainte de alegerile de la conducerea Barcelonei: „Nu investim mulți bani, dar luăm decizii corecte”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Rușii, atac masiv cu sute de drone și rachete: au bombardat fabrica de ...
Libertatea
Macar să-l fi lăsat să joace pân-la pauză :)))
Lovine....,tot ce ai lasat tu in fotbal,sunt gesturile de primat pe care le-ai facut in Giulesti( bricheta). Cum iti indemnai colegii sa iasa de pe teren,nu cumva sa intoarca parlitul ala de arbitru,decizia.
Și *** e plătită. Asta nu înseamnă că e respectată....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu conteaza ce spui tu, Lovine! Suporterii obtuzi au uitat tot ce a facut (e adevarat, nu mult, dar macar a adus nistebani, nu putini, in buzunarul celui pentru care ei cotizeaza cu buna stiinta pentru vise efemere) omul ala. EI au idei fise. Gata, hartie igienica si trage apa. Asta este; astia sunt cei care aproba elucubratiile prea fariseului!
Vlad Chiriches merită mult mai mult respect. Oierul striga ca îi dă bani, la el totul se rezumă la bani. Da, e greu să înțelegi ce înseamnă RESPECT dacă nu îl practici. Un jucător exponențial, un simbol pentru Steaua și pentru România. Respect Vlad Chiriches.
Si Chiriches de fapt jucase mai bine decat Sut in meciul ala... pana atunci.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.