Alte știri din fotbal
Fostă speranță, rătăcită în anonimat, a revenit în forță în 2025: „A contat și că m-am căsătorit. Visul meu e naționala, am doar 27 de ani, nu 35!”
0
Dan Alexa a numit favorita la titlu, apoi a încercat un exercițiu de imaginație: „Dacă Louis Munteanu era la Rapid și poza în tricoul Stelei...”
1
CFR Cluj anunță, a doua zi după „scandalul Louis Munteanu”: „Am luat atacant”
1
Florin Tănase a fost întrebat dacă pleacă de la FCSB și a răspuns fără ezitare: „Doar așa”
0
Știri din fotbal internațional
E ca vinul! Cristiano Ronaldo, gol cu câlcâiul și o nouă bornă bifată, la penultimul meci din 2025
0
Cristi Chivu îi închide și ultima portiță rebelului care vrea să plece de la Inter: „Nu, niciodată”
1
Arsenal redevine lider în Premier League după o victorie chinuită de „Boxing Day”
0
Chelsea - Aston Villa, capul de afiș al zilei în Premier League » Răsturnare de scor în minutul 84!
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Au descoperit idila momentului: „Cea mai dorită femeie de la Madonna încoace l-a cucerit pe fotbalistul lui Milan”
0
Internaționalul român a cerut-o în căsătorie pe cântăreața Aza Gabriela: „Sufletul a știut. Inima a învățat. Iar azi spun «DA»”
11
Cum arată un stadion de 130 milioane de dolari abia inaugurat în Uganda
2
Plaje exotice vs bradul tradițional » Fotbalul românesc s-a împărțit de Crăciun: imagini din vacanță
3
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Mușchii nu mai impresionează. Ce tip de corp masculin este preferat de femei
Adevărul
Răzvan Raț, interviu în vila de secol XVI de la Genova: „Nu mă mai ...
GSP SPECIAL
Un român a furat direct din fabrica Ducati piese de la motocicletele ...
Libertatea
In cati ani?!?
esti asa de *** ca nici macar nu ai citit stirea. omul a spus ca tot fotbalul romanesc are jucatori slabi si ca florinel coman este cel mai bun,dar nu face mai mult de 5 milioane. prost esti bah.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Manele, spune-ne ceva ce nu stim deja... Deunazi, Boloni spunea despre Mbappe de Romania ca ar marca 3-4 goluri intr-un campionat ca Ligue 1.
Pai si in afara de coman care sunt jucatorii din superliga care ar putea pleca pe mai mult de 5 milioane de euro?nu e vb doar de valoarea jucatorilor ,e vb si de faptul ca sunt romani.o piata neatractiva pentru cluburile decente din Europa.plus nivelul campionatului care lasa mult de dorit.un exemplu:coman e cotat Ła 5 mil dupa sute de meciuri si zeci de goluri in superliga iar un argentinian de Ła river(16 ani)cu 7 meciuri Ła seniori e cotat Ła 30 de mil.
Sigur ia pe el 5 milioane, da' in moneda botswaneza! :)
*** nici nu stie unde a jucat rrahmani
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** nici nu stie unde a jucat rrahmani
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din ce pricep eu, Manea ia în derâdere "superliga ",nicidecum jucătorul.Mai sunteți multe nulități interpretative la G.S.P?În curând o sa va citiți voi pe voi.
Chit ca nu imi place deloc personajul, are 100% dreptate. Se si vede, niciunul din fotbalistii ce noi ii consideram de top nu prinde vreun transfer afara. Nivelul ligii 1 e sub nivelul unor campionate ca si Cipru sau alte state mici sau exotice. Dovada ca vin romani tineri din Liga 3 din Italia, si la noi performeaza. A se vedea Birligea, Micovschi, Politic, etc.
Ce puneți voi în titlu și ce a declarat defapt Manea! Jurnalism de înaltă clasă!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.