Alte știri din fotbal
Ovidiu Sabău, înainte de Rapid - U Cluj: „Au făcut meciuri bune în Giulești când eram eu antrenor” » Sfat pentru ardeleni
0
Amenzi usturătoare după Dinamo - Petrolul: „4 sancțiuni doar pentru organizatori”
0
Ioan Varga are mare încredere că Pancu o va duce pe CFR Cluj în play-off » Ce spune despre transferul lui Slimani la Petrolul: „Fără îndoială”
0
„Paradoxal!” » Fotbalistul român, obligat să-și încheie prematur cariera după ce a fost diagnosticat cu probleme cardiace: „S-a întâmplat o dramă”
1
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle, derby-ul etapei 24 din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Leeds - Arsenal, în etapa 24 din Premier League » Echipele probabile
0
Ciro Immobile, negocieri avansate cu Paris » Anunțul lui Fabrizio Romano
0
Record secular pentru Lazio » „Olimpico” a arătat ca în pandemie după boicotul tifosilor biancocelesti!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Gardul de la Palatul Parlamentului va fi demolat: „Bani aruncați pe geam. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Nu înțelegeți cât de prost este Trump”. Detalii din corespondența privată ...
Libertatea
Cand zecile de mii de fcsbisti au purtat vestele alb-rosii a fost mult mai haios!÷)
Lasa-ne tata, du-te. Tu n-ai fost niciodata de Dinamo, nici ca jucator, nici ca si conducator. De cind ai venit ai tinut-o numai in scandaluri, scandaluri initiate de tine . Ai ajuns un becali 2. Te tine negoita la coada vacii, nu ai pic de demnitate. Asa ca..............lasa-ne tata, du-te.
Nu ai dreptate, absolut deloc. Prunea e oficial al clubului, ar trebui sa fie inscris in regulamentul de ordine interioara ca e interzis sa porti insemnele altui club din Liga. Nu e doar lipsit de profesionalism, e si lipsit de respect pentru clubul la care lucrezi...dar Pralea nu are respect.
e de inteles.nu ai cum sa iesi la cumparaturi in Macron.Nike e Nike:)
poate cantina :))
la fata ta daca imbracai trningul fcsb-ului se plia exact .esti liber sa te imbraci cu ce vrei poti sa iesi si travestit .dar nu in bataie de joc sa arati ce moldovenilor ca ai invins?maine poimaine te vedem in mana cu o carte scrisa de gg intr-o mana si cu creioanele de colorat in alta .
Ce om decent de vârsta lui Prunea iese la cumpărături în trening?
Sa iesi in oras in treningul cu insemnele unei echipe e ca si cum ai iesi cu echipamentul de lucru al unei firme. Sigur, daca tocmai iesi de la munca si te opresti la cumparaturi in drum spre casa e una, dar sa folosesti echipamentul de lucru al unei firme la care ai lucrat candva pentru a iesi in oras e... lipsit de stil, ca sa nu zic mai mult. Stiu sigur ca Ilie Dumitrescu, de pilda, n-ar face-o niciodata, desi sigur are si el treninguri de la diverse echipe prin dulapuri. Serios, Prunea, e cam jenant.
Incredibil Prunea asta. Zici ca ești dinamovist și te imbraci cu insemnele altei echipe din campionat, care te-a mai si batut cu o etapă inainte, asta pe langa faptul ca ești plătit de Dinamo. Daca eram in locul lui Negoiță zbura in secunda doi. Afara cu măscăriciul asta care și-a dat cuvântul ca daca nu jucam in playoff demisionează.
Gură mare și atât.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.