Alte știri din fotbal
Turcia – România, faza războiului între patroni: Șucu și Becali îi țin la butonieră pe șefii tripletei Galata – Fener – Beșiktaș! » Închisoarea, numitorul comun
0
Dani Coman, după eșecul cu U Cluj: „Puteam apăra și eu azi”
0
Doi fotbaliști importanți au lipsit de la antrenamentul Turciei
0
Cele două teme de discuție dintre președintele lui U Cluj și Emil Boc: „Nu prea am vorbit despre fotbal”
0
Știri din fotbal internațional
Alex Ioniță II continuă să impresioneze în China » Fostul jucător de la Rapid a lovit din nou
0
Chelsea, strivită de Everton: Beto a făcut show și Ndiaye un strigăt controversat spre cameră
0
Fostul golgheter din Superliga, gol pe terenul Borussiei Dortmund! Meci întors de la 0-2
0
AC Milan câștigă la limită și vine în coasta lui Cristi Chivu: cum arată lupta la Scudetto
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
8
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Iranul amenință că va lovi „parcurile, zonele de recreere și destinațiile ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Un serviciu secret din Rusia a propus o tentativă de asasinat împotriva lui ...
Libertatea
Bey prunica minte mica, oferta de vanzare scade odata cu apropierea datei de intrare in ultimile 6 luni de contract. Asa'i peste tot mintea ta care sugereaza c'ar trebui sa creasca! Iar din propozitia "Luana a venit la club și ne-a zis că are o ofertă de 500.000 de euro pentru el" ce sa'nteleg? Erai si tu pe sub freo masa la club de ti'a zis si tie? Ca la vremea respectiva erai PP la Dinamo!
Prunica ar trebui sa ne ofere niste raspunsuri perinente si LA URMATOARELE: 1. Cine a realizat transferurile jucatorilor: Costache, Nedelcearu, Mevlia, Anton, Nascimento, Mahlangu, Palici, Nemec? 2. Daca este real zvonul ca balanescu si iorga i-au comision la transferuri? 3. Cate contracte de prestari servicii are clubul Dinamo cu societatile aflate sub influenta lui negoita??? sa vedem si noi cum si unde se duc banii de la televiziuni!!!!! ps. prunica a devenit *** lui negoita!!!! negoita la angajat pe *** prunica nu pentru fotbal ci pentru latratul lui lingusitor!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E din ce in ce mai clar, ca Prunea a fost angajat doar ca latrau al lui Negoita. Pianistul e prea sus...prea finut ca sa-l porcaiasca in fel si chip pe Rednic...asa ca si-a angajat un golanas priceput la asta. Unde mai pui ca latra si la galerie...abia astept sa vad reactia suporterilor la urmatorul meci.
NU-L SUPORT PE PRUNEA DAR ASTA CU REDNIC -LUUUUANA ASA E . REDNIC E UN ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Grozav are mintea găinilor pe care le crește. S-a dat afară singur, prin indolența lui. N-a făcut nimic, în ambele descinderi la Dinamo. Asta-i culmea! Să-l acuzăm pe Rednic pentru faptul că Grozav a ales să-și bată joc de meserie, mai ales cu acea execuție de la 11 m. Și eu l-aș fi dat afară în secunda s zero! Lumea uită ce lot avea Dinamo în toamnă. Cu Delorge, Katsikas, Gomelt, Popovici, Axente, Moldoveanu, Subotic și alte nulități, lot cu care ne duceam la retrogradare. Rednic fost adus să ne salveze, el a încercat să schimbe cu ceea ce se putea găsi în acel moment ( jucători pe tușă, care nu mai jucaseră de nu se știe când), a redresat cât de cât corabia, iar acum românul ingrat îi dă în cap. Să-l văd pe scandalagiul ăsta de Prunea, cel care scoate acum toate rufele murdare ale familiei în vitrină, cum va ajuta el clubul! Deocamdată, se ceartă cu toată lumea! De peste tot de pe unde pleacă o face cu procese și pretenții financiare. Să aducă el bani de acasă, arunci când nu-s în vistierie, pentru a plăti jucătorii, după aia să vorbească de alții! Se gudură pe lângă Negoiță și împroașcă cu venin în toți cei care-i stau în cale. Până una-alta, a produs doar un 0-7 în două meciuri și una bucată șut pe poartă! Cea mai mare rușine posibilă!
nu mai vedeti padurea din cauza copacilor? pai rednic stia cit banditism este la dinamo. stia foarte bine ca hotii striga hotii. a sti si a tace inseamna tainuire domnilor. azi le este teama ca rednic ar putea reveni si vor dispare multi. se vor pensiona ca dinu si vor pleca precum prunea. si atunci lovesc la greu. mai apare si dragomir care stie multe cu filme facute prin hotelul lui etc. rednic are o educatie facuta pe afara unde a jucat si a antrenat. nu pot sa ma incred intr-un dinu crescut la stina si paharnicul lui fanus neagu sau prunea cu parintii in comertul exterior? toti sint fericiti ca neagoe este bine si ca si-a reziliat contractul pentru ca era o paguba si nu stiau cum sa mai scape. asta este miza. negoita vrea sa vinda pentru ca psd-eul a pierdut si nu mai inseaamna la ora asta ceva interesant dinomo in afara de probleme. si dinu il lauda pe rednic acum vad ca a intors armele. asa fac toti astia de la secu care nu au nici mama nici tata. dau capete in gura si parintilor daca nu le-a iesit afacerea. nu au nimimc sfint. si repet vorba lui tzutzea prostul are o arma care se numest smecheria. pazea ca prostia nu doare.
Am prezis de la inceput ca Redmic e o capusa, a platit si marea galerie PCH si acum baga strambe (poate din cauza asta ii se zice si strambu)
Negoita a facut multe greseli dar cea mai mare a fost aducerea lui Rednic. Nu va scapa curand de Rednic, va baga fitile ani buni de acum incolo. "Mare" antrenor, "mare" caracter :D
afara cu Pruna
Nu. Rednic a spus public ca Salomao merita sa ramana la Dinamo si era singurul din lot care merita. Dar nu era vina lui Rednic ca sefii lui Dinamo il lasasera pe Salomao sa ajunga in ultimele 6 luni de contract si baiatul vroia sa poata semna cu cine vrea el, sa ia bani mai multi. Aia ce au pazit 2 ani cat a jucat Salomao la Dinamo???....................N-au vazut ca ii expira contractul? Cand a venit Rednic el mai avea 6 luni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.