Alte știri din fotbal
Cum vrea să pună capăt dezastrului » Gigi Becali este gata să facă ce nu a mai făcut de 4 ani: „Mă duc eu la ei”
0
„Clasamentul îți provoacă dureri de ochi” » Iasmin Latovlevici știe ce se întâmplă la FCSB: „Când joci la cea mai mare echipă din țară...”
0
Portarul care are 7 titluri de campion în România, verdict după prestația lui Târnovanu: „Nu mai e cel de anul trecut, dar are o scuză”
0
A văzut conferința lui Charalambous și îl ia în derâdere: „Există acest termen?”
0
Știri din fotbal internațional
Situație halucinantă în Serie A » Fostul căpitan deja s-a despărțit de colegi, dar președintele refuză transferul!
0
Istvan Kovacs, delegare tare în Liga Campionilor » Îl va arbitra pe Cristi Chivu la meciul decisiv cu Borussia Dortmund
1
Conte nu depune armele, dar recunoaște: „Înfruntăm furtuna și este absurd acum să vorbim despre titlu”
0
1,3 milioane € pentru internaționalul român! Maghiarii sparg banca pentru fotbalistul aflat pe radarul lui Mircea Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
0
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
de unde stii ca nu a luat nimic? astea sunt povesti. mascarici esti tu cu tot cu fcdb-ul tau!
Bai nebunule care esti ce bani crezi ca a luat el la Dinamo ??.....i ti spun eu din noiembrie nu a luat nimik,*** mascarici care vb aiurea
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In perioada in care a fost a presedinte la Iasi Prunea a plecat tot cu scandal ,deoarece in afara faptului ca nu ajuta clubul cu nimic statea pe un salariu mare .De la Dinamo la fel nu pleaca tot din cauza salariului.Ma intreb de ce mai este angajat ,daca in afara ca este tare in gura in rest nu e bun de nimic, a ajuns de rasul curcilor si mai vorbeste ca se va razbuna pe Iftimie.Prunea nu intelege ca el e un neica nimeni iar Ieftimie este patron .
baniii ii orbesc pe astia....pe lacomii astia....nu-i mai satura Dzeu...
... prunea,un gângav ... doar *** ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Care rival din play off?Dinamo este și ea acolo?
Pe tine cine te mai crede, mai Prunea mai!?:))) Si pana la urma, de ce-ti bagi nasul unde nu trebuie? Vezi-ti de play-out-ul tau!!!
Băi Pruneo , nici acum nu-ți dai seama că *** Iftime este doar un lătrău umil al Ciobandantului ? *** ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.