Alte știri din fotbal
Statisticienii au calculat șansele FCSB de a intra în play-off: „5 din 6 victorii”
0
Kennedy Boateng, lăudat după cele două goluri cu Farul Constanța: „La Dinamo a mai fost un fundaș la fel, îl chema...”
0
Vasile Miriuță o avertizează pe Dinamo după victoria cu Farul Constanța: „Să stea cu ochii pe ele”
0
Protestul galeriei FCSB s-a încheiat » Campioana va avea din nou susținere în tribune
0
Știri din fotbal internațional
Flamengo avertizează: „Vinicius? Nu ar trebui să le plătim nimic celor de la Real Madrid” + Real vrea o vedetă de la Liverpool
0
Bătaie mare pentru Dorin Rotariu » Clubul favorit să-i obțină semnătura: ar fi coleg cu un român
0
Suporterul lui Albacete, interzis un an pe stadioane și amendat pentru banana aruncată spre Vinicius
0
DeniSHOW Drăguș, „dublă” la revenirea în tricoul lui Gaziantep
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
PENTRU ca suporterii au urlat pe la colturi fara ca sa faca decat scandal , fara ca ei sa se uneasca intro asociatie sportiva dupa legea sporturilor, sa stranga bani intrun cont si sa ajute dezinteresati clubul cu bani.S au luat dupa unii care le au spus ca nu se poate Se poate , dar trebuie sa vrea , sa se unesca si sa stranga bani si sa ajute clubul care si pe ei i a facut de atatea ori fericiti.CA SA PRIMIM , TREBUIE SA DARUIM.DARUITI FRATILOR , FIE CA e Tiriac , Lucescu , sau oricare altul nu l ,mai injurati pe pe NEGOITA , pentru ca el a facut mai mult decat oricare altul, pe care i a bucurat DINAMO , sa l a facut celebru.PIERDETI VREMEA INJURAND , CLUBUL SE DUCE LA VALE.MA repet , uniti va fratilor , adunati bani si ajutati clubul , pentru ca daca nu l ajutati o sa vorbiti la timpul trecut si n o sa mai aveti pentru ce va intrista sau bucura.ATENTIE VOI TOTI, SUPORTERI sau aia caroraacest club , v a dat celebritate!
Pacat , mare pacat!Ce sa mai vorbim?Dinu vine cu cainele in vestiar, suporterii ii jignesc pe Negoita , Balanescu si Neagoe, Tiriac vaneaza mistreti precum Ceausescu, stadionul e gol ,stadionul e ca pe vremea lui Dej ca in 1948 , noi privim prin ceata si il vedem pe Lucescu in NOSTALGIE, privind timpul care a mai ramas si se gandeste sa intervina in viata clubului care l-a facut celebru.Am vorbit cu un rapidist pur sange , il respecta , dar nu l iubeste pentru ca e dinamovist , stelistii il urasc , doar dinamovistii il iubesc , dar exista un dar si pentru el si pentru Triac si altii ca ei carora acest club " comunist "cum il denumesc "uniii", dar acest club a adus ROMANIEI PESTE 1200 de medalii europene , mondiale si olimpice, prn munca antrenorilor si sportivilor, a adus 12 cupe ale campionilor europeni , datorita lor steagul Romaniei s a ridicat pe cele mai inalte culmi, nu lui Becalu, DRAGNEA, ORBAN , ETC.Ei merita un stadion , P.C.R le a facut stadion, cei de astazi se gandesc sa l faca MOLL.Nici inainte , nici dupa , nu a avut sustinere politica, pe coclauri s au construit stadioane , iar in INIMA BUCURESTIULUI , NU!De ce oare?Nu trebuie sa vada politicienii performanta , ea se vede pe mapamond.Toata lumea a auzit de Nicole Linca , Ion Tiriac , Ivan Patzaichin , Elisabeta Lipa, Mircea Lucescu si de multi , multi altii.Am fost dezamagit cand la acel meci de binefacere au fost 500 de suporteri.De aceea s a intamplat , ce s a intamplat dupa 90 , pen
Ba baieti, POTOLITI VA!Nu am fost de acord cu inlaturarea lui Rednic, si cu politicile infantiliste ale lui Negoita.Dar va intreb ce ati facut voi , Lucescu, Tiriac, Andone si alti dinamovisti cu bani pentru salvarea clubului?Nu mergeti la Rin!Lasati l pe Negoita in pace , pentru ca a luat clubul de la Borcea in colaps si l a adus pe linia de plutire , tot el cu Rednic l au salvat de B.SUNT BANII LUI , VORBA LUI BECALU:"Sunt banii mei eu fac legea! ".Asa ca voi daca vreti altceva , nu va mai razbuiti cu un om care si a asumat un mare risc , luand clubul din mana celor doi smecheri , Borcea si Badea.Mergeti in nunar mare vineri la meci umpleti stadionul , numai de dinamovisti, cu voi cu altii cu bani , RUGATI L PE LUCESCU SA IA CLUBUL.dACA NU VETI REUSI ASTA LASATI L PE nEGOITA IN PACE!Ca daca il suparati ,Dinamo va avea soarta Rapidului .Eu nu pot sa zic decat atat: Notre respect tot ce inseamna spiritul lui Dinamo , Notre respect, IONUT NEGOITA!Daca nu reusi sa strangeti bani , daca nu reusiti sa l convingeti pe Mircea Lucescu si pe altii , lasati l in pace pe Negoita, Rednic a scris istorie si a facut istorie in Stefan cel Mare, dar lasati l , ca Neagoe dupa parerea mea e o alegere buna, e un antrenor bun , a jucat la Dinamo si stie ce inseamna DINAMO.FITI ALTURI DE EI!NU E MOMENTUL UNUI RAZBOI , CLUBUL ARE NEVOIE DE LINISTE.
Titlul citeaza „V-am zis că nu era ok ce făcea Rednic”, iar continutul articolului nu contine acest citat. Cand a spus Raducioiu asta si in ce context? Vai de jurnalismul vostru.
Raducioiu, are dreptate, a jucat la Dinamo so poate sa-și dea cu părerea. Ce numai Rednic are dreptul? Și voi astia de 2 lei ,ca atât va dat Rednic sa îl pupați în cur!
m-ai vrea ce-va de mincare
dupa 2 luni de italia nu m-ai vorbea romaneste acuma vorbeste de dinamo rusine vezi de treaba ta prin italia da-ca nu sti ynde ai crescut noroc cu lucescu halal jucator
Florin Raducioiu,alt " mare antrenor dinamovist ",care i-si da cu parerea.Omule tu cand ai antrenat de emiti pareri......probabil in vis. Lasa-ne nene veziti de ale tale,pute tara si fotbalul romanesc de impostori.
Ăsta vorbește? El care spunea că ar merge oricând la becali? Să și vadă el de viața lui și să dea exemplu personal ,sfaturile despre ce ar trebui să se facă să le lase altora!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.