Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Președintele lui PSG vorbește despre o a treia Ligă și de o posibilă candidatură la șefia FIFA
0
Luis Enrique dezvăluie secretul lui PSG: „Ăsta e motivul pentru care câștigăm mereu” + Unai Emery avertizează
0
PSG a câștigat Supercupa Europei în fața lui Aston Villa! Luis Enrique scrie istorie la Paris
3
Romelu Lukaku, prezentat la Fenerbahce: „Gata să intru”
0
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
4
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
6
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Planul de urgență al Guvernului după ce Reactorul 2 de la Cernavodă va fi ...
Libertatea
Trei dintre cele mai înfricoșătoare eclipse solare din istorie. Haosul care ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Patru scenarii și soluții de rezervă pentru criza energetică, după ce se ...
Libertatea
Mai dragă Luis.....tu esti luis sau luiza, mioara din pipera?!?
Talpan chiar e nebun de legat in camasa cu forta. Oricine se contreaza cu el isi alege dosar facut personal de Florin. Ce *** de om.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Zi ma prostule ce bani sa ii dea lu' ne-a jjjijji inapoi, nu strigai pe aici din toti bojogii ca Talpan nu a primit nimic de la cioban?!?!?! :-)))))) Da, ne-a jijji e liber sa il execute silit, va trebui sa mearga la tribunal sa primeasca tidula si executor si vedem ce obtine. Dat fiind insa ca speta nu este casata ci doar intoarsa la CAB o sa fie mai greu cu executatea aia ... :-))))))
Doamne, prost l-ai mai facut pe asta!
Comisar uitat in beciurile MApN ! Idol de tinichea sl grobienilor violenti din peluza sud! Construit din tabla ruginita a tancurilor sovietice cu care s-a înființat sinistra cazarma sportiva CSA in 1947! Respingător, grețos!
Am vaga impresie ca in spatele impeachmentului lui Trump sta o plangere prealabila a lui Talpan. Si ca, Brexit-ul e, de fapt, modul lui Talpan de a spune ca nu-i haleste pe englezi. Lumea se-nvarte in jurul lui Talpan si singurii care n-au habar de chestia asta sunt aia de nu cotizeaza la Peluzele Sud si Nord. Pana va puneti pe tricou mutra astuia pe post de Che Guevara botosanean, zic sa-l votati, macar primar in Bucuresti. Il meritati, va merita!
Au apărut toți ca să își apere recidivistul.
ooooo da! Stiri cu Jiji, sponsorul celorde la GSP! :-)))
gigisti extrem de prosti au acaparat site-ul.
Ia-ți BAC-ul, bibilică!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.