Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
ma confunzi. m-as bucura sa retraiesc anii de liceu. lasa vrajeala cu "bac'ul" ... uiiii
Lasa-l pe ne-a jjjijji sa si-i recupereze EXACT asa cum I-a dat: prin executare silita! :-)))) Apropos, vad ca te f*** grija de banii lui ne-a jjiiiji, dar de Bac nimic?! :-))))
Mai prost ca tine sigur nu e.
Alt prostalau sinistru.
Sa nu exageram! Intr-adevar "onorata" Nestor a comis o greseala grava, nici macar nu trebuie sa fii jurist ci doar sa sa poti citi cateva paragrafe pt a intelege ca ICCJ nu avea competenta sa judece fondul ci doar legalitatea (conform articolulul 483 cod procedura civila), iar decizia CAB nu intrunea niciuna dintre conditiile prevazute in articolul 488 pt casare. Acuma intrebarea se pune daca "onorata" a comis-o intentionat sau este o simpla eroare umana. Cum treburile sunt atat de clare e cam greu sa crezi ca e greseala. Precum si in cazul "onoratei" Visoiu, care spre deosebire de Nestor nu a vrut sa isi compromita cariera dadand un verdict in cazul Palmaresului pt care nu avea probe, insa pt a il ajuta totusi pe ne-a jjjijji refuza pur si simplu sa redacteze motivarea, in curand fiind 7 luni de la pronuntare iar termenul maxim legal este 90 de zile. Repet, nu acuz pe nimeni, insa legea nu este respectata deci chiar ma bucur ca Talpan a cerut implicarea forurilor competente.
domnule TOLPAN , inteleg faptul ca orice sms pe care-l primiti reprezinta un pericol pentru sanatatea dumneavoastra,dar acum ca ICCJ a casat hotararea Curtii de Apel Bucuresti si-a dat speta la rejudecare , dati banii inapoi si rejudecati-va cu nea cici !
Mikisor, draga, doar IQ-ul tau e de mioara. Desi, cred ca esti mai aproape de ala al fanului.;)
In locul lui talpan nu i-as da nimic mafiotului gigist. A avut bani de dat gigi la ICCJ. Sa-i ia de la judecatoarea coruptă.
Gigi e un mascarici sustinut de statul paralel. Se vede acum.
Uita-te in oglinda si vei vedea un adevarat prost.Luate-as pe tine si pe scheletul ala ambulant direct in ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.