Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Observ ca postezi numai la ore d-astea mici paulica cuurechicand se schimba tura de paznic.acum ai iesit?si care e problema mea ce face ministrul sau ministerul transporturilor cu cei care v-au dat manita acum 2 luni?
Ba prostule csa n-are trei consoane ci doar doua.a este vocala nu consoana incultule.mrs la scoala!
Exact cum *** și-a uitat să te educe, *** prost ce ești...!!!...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă se supăra ministrul transporturilor, isi da afara chiriașul și va treziți ca jucați iar prin Regie...
Tu care sustii”treiconsonate” csa 2017 ce te agiti atat? Alea 4 consoane de care pomenesti reprezinta steaua. Deci bre treiconsonate , legea 4/2008 are mai multe articole decat poti tu numara, nu e favoritism este faptul ca se respecta legea. Talpan asa a facut inca din 2015 a invocat 1-2 articole din legi si a crezut ca va cuceri lumea:)) de ce va mai legati? De gard?,de turnicheti? Ce legi mai invocati? Nu va ajunge cat de penibili sunteti? Aceeasi placa o aveti de 5 ani , mai schimbati si voi playlist-ul ca ne plictisiti aici pe forum, numai “gigist”,”infractori” etc Aceste vorbe indica clar neputinta si frustrarea voastra , fara sa fiti concreti si fair-play.
Esti foarte inteligent! Iesi!
Sunteti prosti amandoi. De fapt, se subantelege ca sunteti prosti si ***., doar sunteti cu echipa aia fara istorie, fara palmares si fara stadion. Talpan dejecteaza pe voi de cativa ani si voi doar va scuturati si asteptati data viitoare. .... va pupati in dos unul pe celalalt in timp ce veti ramane fara nimic. Cred ca veti juca la Dridu, in curand... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E singur, *** Si ce va mai place!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cuvantul ce mi-a fost cenzurat de catre niste astia ce au primit o slujba de "moderare" este verbul "a fura". Desigur, e "limbaj jignitor si vulgar"... insa, in tara lui Talpan, orice e posibil sa se intample; asta ar fi cea mai mica paguba...:)))
Ai vazut ce beliciune?! Nu il reclama nimeni. E lasat liber ca sa va dea la m**e la voi in casa... Sta pe scaunele voastre colorate si isi bate sarpele de voi. Prosti afurisiti ce sunteti ! :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.