Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Cred si eu ca n-a uitat, pierdeau la scor daca nu-i ajuta Coltescu cu acel penalty din hent de la 30 cm si ii lasa pe merit in 10 din min 45.
Ce caută ăsta la națională? Asta e intrebarea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Așa e tot clubul fcsb, când nu le merge jocul dau vina pe arbitraje!!!!!!!!!!
Poaste sa explice cineva-(fara sa ne creada de la„școala ajutatoare”)-cum de iși permite Tanase sa comenteze„normal”arbitrajele-adica fara sa fie suspendat-cum se intâmpla cu jucatorii de la alte echipe?!
Domnule Lemn Tănase tu vorbești despre arbitraj în loc să joci fotbal plătit foarte bine de prietenul tău drag George Becali te rog să amintești câte lovituri de pedeapsă a primit pentru simulările tale tu și Olaru la fiecare meci sunteți mai mult la orizontală decât pe verticală cădeți din picioare dacă adie vântul chiar puțin ,ce faci tu este o mizerie nu fotbal să păcălești arbitri ,mulți știu si nu se lasă păcăliți și rămân fideli cei de casă
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asta ne enerva din scoala generalamcind eram intrebati ce o sa ne facem cind vom fi mari el tot timpul zicea Simulator
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mda, cre ca aerul din capul sau pute,daca l elimina pe popescu mai avea ce comenta?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.