Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
12
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Gol cum rar se vede » Cum i-a păcălit Szoboszlai pe cei de la Marseille
0
Liga Campionilor: s-au jucat primele două partide » Istvan Kovacs a arbitrat perfect la Istanbul, Qarabag e în continuare revelația sezonului
1
Marius Șumudică nu are liniște în Arabia Saudită: „Nu înțeleg!”
2
Newcastle - PSV, cu Dennis Man titular » Start în repriza secundă!
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
Se așteaptă decizia definitivă a justiției, apoi se va corecta eroarea FRF.
extrem de simplu !!pentru inceput un pic de istorie !!actuala marca , cu care se mandreste csa-ul a fost facuta de mmsi luata de csa prin abuz de drept !!acum provizoriu ...vine de la faptul ca procesul marca notorie s-a intors la cab , fiind doar o chestiune de timp pana cand vom castiga !!!cu procesul marca notorie castigat ....cam cat timp crezi ca vor mai avea dreptul csa sa o foloseasca ??raspuns corect pana la casarea sentintei actuale ....DECI PROVIZORIU !!!!!
Nu înțelege pentru ca e prost!
Vrei sa ne spui,daca vb de continuitatea sportiva ca fecefecesebeu a castigat cupa campionilor in '86..??
UEFA spune ce spune FRF. Asta e politica UEFA, accepta ce spun federatiile nationale, nu te mai imbata cu apa rece. Cat despre FRF, cred ca e mai mult un etalon pentru mafie, decat pentru justitie. In fdapt, doar ceea ce spune justitia e de luat in seama.
Cica provizoriu:))))) hai ca m-ai facut curios, cum e provizoriu la Steaua?
A continuat din punct de vedere sportiv, iar FRF si UEFA confirma acest lucru, ignorata maxima. Continuitatea din punct de vedere spotiv este cel mai important aspect al identitatii unei echipe de fotbal.
Saritorul in bazin Lemn Tanase e amuzant in gandire, ca orice fcfcsbist. Stelistii nu sunt stelisti, dar fcfcsbistii sunt stelisti, *** :))! S-a uitat el in adancul sufletelor stelistilor si stie, ma :))! Vai de vietisoara lui, vai de clonuta FC FaciCeSpuneBecali 2003 si de putinii si prostii sai fani. Succes urmatoarei Karagandy, abia asteptam sa vedem ce alta echipa de ospatari ii mai elimina si anul asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tu vezi ce prostii scrii??cum sa ''spuna ''justitia daca NU EXISTA ARTICOL pentru palmares nici in civil nici in penal ??? ia lamureste-ne tu care-i legea aia !!!
a fost papleaca ..pana in 1998 , cand csa-ul a cedat activitatea fotbalistica !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.