Alte știri din fotbal
S-au semnat actele! Daniel Bîrligea pleacă în Italia » Avem toate detaliile
0
Cristi Pulhac este convins: „Este candidată la titlu în acest sezon”
0
După transferul lui Bîrligea, Frosinone își poate ceda un jucător în Superliga
0
Gigi Becali face schimbări la FCSB » Trei titulari noi: „Pe el îl mai așteptăm, dar nu mult”
4
Știri din fotbal internațional
Încă 3 echipe calificate în Liga Campionilor » REMONTADA incredibilă în Austria, după 0-3 în tur + NU vom avea meciuri din UCL la București
3
Enervați de Istvan Kovacs, după eliminarea din Liga Campionilor: „Nu merita”
0
5 goluri la prima titularizare a lui Andrei Coubiș în Anglia
0
Cristiano Ronaldo, schimbat la pauză la prima titularizare sub comanda lui Postecoglou » Incredibil ce a urmat!
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Decizia luată după ultima încercare a lui Nicușor Dan de a debloca legea ...
Libertatea
Mirabela Grădinaru, la Kiev în locul lui Nicușor Dan. Analist: „Constituția ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
CTP face o acuzație gravă în scandalul Legii Salarizării. Ce intenție spune ...
Libertatea
Respect Cortacero ! *** in dex inseamna dinamovist!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sigur ca asa va convine voua, ***nstanta aia a luat cea mai corecta decizie pe care o putea lua.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai mergeti sa jucati la Berceni! Tanase are 26 de ani, a imbatranit la FCSB, el putea pleca lejer de la Hagi, ii dadea drumul imediat, avea 4 ani afara, deja il stiau echipele care platesc bine si il luau deja. Dar a cazut la mijloc, Hagi nu avea bani, Gigi s-a si repezit sa-l "ajute" si asta i-a fost soarta. Acum isi bate joc de el in continuare, il umileste. Da-i bai drumul ca ti-a imbatranit in batatura. Vinzi un teren si castigi 50 de milioane dintr-un foc, la pretul luat pe copiii astia te bucuri? De-al dracului face asa, sa arate cine-i tartor acolo de parca ei n-ar sti asta.
fcsb este steaua. doar o instanta aservita politic a decis altceva. in nici o tara civilizata (nu discutam de mozambic si altele similare) ministerul apararii are echipa de fotbal profesionista, platita din bani publici. actuala CSA este doar o nesimtire si o jignire adusa poporului roman.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba...da'' voi sunteti ***. De *** vostru nu va mai intereseaza chiar deloc ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și fcsbiștii știu treaba asta, doar că lor le place să se amăgească.
Steaua Ciobanului! Adica Sirius, locul de origine al cainilor!!!
Tănase ar trebui lăsat să plece,la câte penaltyuri aiurea a scos și FCSB a câștigat,și-a făcut datoria,dar oierul vrea să scoată profit din orice,Croitoru la învățat bine pe Harut să evite FCSB,e si el pățit de când juca la Steaua
Faceti ce faceti si iar il bagati pe Jiji in seama...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.