Alte știri din fotbal
Nu e Hagi! Propune un nou selecționer după ce Mircea Lucescu a ratat calificarea la Cupa Mondială
0
Au făcut scut în jurul fotbalistului prăbușit al naționalei, după Turcia - România: „Săracul...”
0
Fără cenzură! Gigi Becali, declarații revoltătoare la adresa unui jucător al naționalei
0
Stupoare în direct » Gestul făcut de Burleanu după meciul de la Istanbul l-a contrariat: „Nu mai stai, frate”
0
Știri din fotbal internațional
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Mbappe arată slăbiciunile Braziliei lui Ancelotti » Îngrijorare din cauza lui Raphinha
0
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
17
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
ce frumos te-am umilit,uite aici:https://www.youtube.com/watch?v=i_lpprVM33Y ha ha hagol compagno,codrdea si octavian popescu,in minutul 75 era 3-0 pentru Steaua din liga 1. v-am dat m888e pe unde v-am prins bah pro99stule. si acum ne-ati furat in meciul direct si car asplata nu mai castigati nimic de 5 etape si sunteti pe locul 7 imediat.
Ți-am zis, tu te-ai uitat la schimb de mame, că în sezonul trecut, n-ați dat niciodată 3-0 !!! A fost un 3-1, după ce în minutul 90, era 1 - 1, cînd a căzut Săpunaru cu mîna pe minge ! Încolo , v-am dat na-na, ca la hoții de cai . Pe unde v-am prins, trosc- pleosc , *** ! Și încă nu știi ce v-așteaptă . Bu,ha,ha !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
septare,clona fc r nu este rapid. v-am dat un 3-0 sezonul trecut cand s-a jucat pe bune ca nici nu ati stiut unde este mingea. era minutul 60 si deja era scor.
Taci băi 5-1, ești mai prost decît creața ! Am obosit să vă batem !
conteaza? atata timp cat are NUP iar aia din ucraina spun ca totul este ok din punctul lor de vedere. qed ca esti prost. practic am demonstrat ca esti prost.
Ce zici, ba? I-ai scris...? Dar stii tu sa scrii, ba, Alfabet???
În ce limbă în ucraineană ?
Nice save, Florinele! Știi să te scoți… Hai să zicem că te credem, măcar pentru că ați câștigat azi și ne menținem pe primul loc. Dar eu tot zic că trebuie să dai mai multe pase lui Compagno și Băluță. Felicitări pentru victorie!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.