Comentarii (25)

marcelclujnapoca  •  02 Iulie 2019, 11:25

Sa stea Coman sa bage grupe Europene ...cum te inving toti si nu intri in grupe asta e valoarea ta !

Popa Corneliu  •  02 Iulie 2019, 10:40

Articolul se inscrie in atacurile denigratoare din campania "anti Becali, machidonul", comandata de seful Gruparii de la Cluj, d-l Dancu, via FRF la "numitul" Habarnam Burleanu! Alegand tot un machidon sa vorbeasca, pentru credibilitate, "postacii naivi" sa comenteze: "numai poate ciobanel sa mai vanda de la FCSB", decat cu cat vor... "muschii nostri" a samsarilor din mass-media romaneasca, altfel nu vad de ce nu s-ar bucura daca un jucator roman ar putea fi vandut cu 30-40 de milioane de euroi, asa cum fac sarbii si croatii!

polistul68  •  02 Iulie 2019, 10:25
Postat de mateiserban pe 02 Iulie 2019, 10:21

La FCSB a jucat 90 de minute fara probleme, meciuri consecutive. Articol facut pe genunchi de jurnalistii vostri

Esti naiv amice.. Daca tu compari ritmul de joc...intensitatea jocului... Forta adversarilor... Vei vedea ce diferenta este intre fotbalul romanesc si restul Europei. La cum se joaca in Romania, Coman, Hagi, Tanase, Balita, par zmei... Cand dau peste fotbalisti adevarati, nu rezista 30 minute... Dar daca asa gandesti tu, cred ca iti explic degeaba.

mateiserban  •  02 Iulie 2019, 10:21

La FCSB a jucat 90 de minute fara probleme, meciuri consecutive. Articol facut pe genunchi de jurnalistii vostri

steauanuefcsb  •  02 Iulie 2019, 09:55

tigarea, se stie ca are plamanii negrii ca, catranul.

pierrecardin  •  02 Iulie 2019, 09:39

Ce treaba are talent cu capacitatea de efort? :))

ray51  •  02 Iulie 2019, 09:38

Trebuie intrebata prietena lui cat de rezistent e. La modul sincer.

digei  •  02 Iulie 2019, 09:33

Coman si-a semnat siungur pensionarea de la FCSB(Clinceni, Voluntari). Nu-l ia nimeni cu mai mult de 4-5 mil, daca oferta vine din zona Golfului unde inca mai sunt bani. Aia cu 8 milioane pe care o tot invoca Becali nu e confirmata de nicaiueri, deci e fake, fantezia patronului.

mihai_luchian  •  02 Iulie 2019, 09:33
Postat de Adrian Carlo Bonicioli pe 02 Iulie 2019, 09:16

Nimeni nu a auzit nimic despre fumat și consecințele sale în România. Nici măcar Florinel. Mafia e atât de mare încât nimeni nu poate face nimic. În Australia s-a putut. Costa 32 de dolari pachetul..25 de euro. Acolo nu prea se fumează...se face mai mult sport

Dacă pui prețuri prohibitive la țigări o să ai și mai multă mafie și contrabandă, nu o să mai facă poliția față la câți o să înceapă "o afacere nouă" ...

legendavisinie  •  02 Iulie 2019, 09:19

Florinel Coman nu este fcsbist de mic.

  • 1
  • 2
  • 3