Alte știri din fotbal
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Conferință la sediul MApN: „Începe reorganizarea clubului Steaua!” » Ce se întâmplă cu Florin Talpan și cu promovarea echipei de fotbal
3
Florin Tănase și Daniel Bîrligea au spus ce cred despre noile echipamente: „Le-am văzut și pe ale rivalilor și...”
1
Alex Musi a vorbit cu Eddy Gnahore, după ce francezul a semnat cu FCSB: „Eu asta i-am zis”
0
Știri din fotbal internațional
Rodri a intrat în istoria Campionatului Mondial! Record absolut după recitalul din Spania - Franța: nimeni n-a mai reușit asta din 1966
0
Legendarul Paul Scholes aruncă în aer semifinala: „Argentinienii? Niște pisicuțe!”
0
A fost călcat de hoți după ce a trimis acasă Franța » Spărgători mascați au atacat vila lui Lamine Yamal!
0
Anglia - Argentina, semifinala Campionatului Mondial » Imagini încinse de la Atlanta + Echipele proabile
0
Lifestyle
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
2
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
serios? Inseamna ca Seedorf s-a apucat de fraier de antrenorat la 41 de ani sau cat are. E deja trecut. Altii la 38 inca joaca la nivel foarte inalt si tu spui ca asta la 38 nu mai e asa tanar pentru ANTRENORAT. Pe bune, voi cititi inainte sa postati ceva?
daca incerci jucatorii in amicale pe diferite posturi...nu e bine. Daca o faci in oficiale zice lumea ca esti nebun. Daca NU ii incerci zice lumea ia uite domne, o singura placa stie, nu vrea sa mai incerce si altceva. Dar cum e bine domnilor? Ca orice ar face asta la Steaua, apare cate un "expert" sa-si dea cu parerea si sa zica numai tampenii. Cine e Sumudica in fotbal?Ce a castigat? Pep l-a reprofilat pe Lahm, printre cei mai buni laterali din lume si l-a facut mijlocas. Aluia nu i-a mai sarit nimeni in cap. Si s-a trezit Sumudica, Edi Iordanescu sau mai stiu eu cine sa comenteze. AStept cu interes parerea prietenilor din copilarie a lui Varela si mai ales parerea lui Mitica.
nici nu e nevoie sa urce in atac atat timp cat asigura siguranta in defensiva.sa nu uitam cate goluri a luat steaua din cauza ca latovlevici urca prea mult.
miroase a gigisti pe aici...,,marele reghe'' a facut din niste martoage fotbalisti...nu prea il meritati, voi sunteti aia de fluiera un fotbalist cand da o pasa inapoi
pai da ma, ca de 7 ani nentu' gigi ne tot aduce fericire pe chipuri...imediat puneti botu la ce scriu astia in presa. sumudica mai lipsea sa dea sfaturi.
apoi nu de-aia s-au zbatut sa-l aduca pe sanmartean?! lasand gluma la o parte, ce-ati spune de gluma asta: tata - varela, szukala, gardos - prepelita, pintilii - chipciu, stanciu, sanmartean, tanase, pio(vacaru). aria dreapta poate fi impartita de varela, partea dinapoi si chipciu, partea dinainte, aria cealalta de gardos si tanase. ambele aceste arii pot fi completate, in functie de faza, de cei doi inchizatori, din moment ce ai trei stoperi in fata atacului advers. lato? n-ati vazut ca mai mult incurca? in afara de faptul ca lumineaza nocturna pe partea lui, nimic nu-i mai iese. am glumit, doar nu credeti ca va incerca reghe asa ceva.
: ))))))))))))))))))))))
Reghe are 38 de ani, așa de tânăr nu mai este !
:))el..nu se pricepe . dar...da telefoane...are doi /trei sfatuitori . are amre incredere in anumite persoane . la Reghe , nu se paote baga - are contract beton . experimente- face toata lumea. important este sa alcatuesti echipa , sa ai rezultate buget mic..... banii nu se investesc ....
Experimentele pe care le-a făcut marele Reghe sau încă le face, nu am văzut la nici un altul, și da, am început să cred că Jiji, era în spatele lui ! Am ajuns la concluzia că, ciobanul chiar se pricepe cât de cât la fotbal !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.