Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Florin Prunea: „Ei fac echipa perfectă în Liga 1”
1
Știri din fotbal internațional
„Infuzie de petrodolari” la Manchester City
0
Cauza accidentului rutier în care au murit fanii lui PAOK » Mărturia șocantă a unui supraviețuitor
0
„Portugalia va câștiga Mondialul pentru Diogo Jota” » Singurul antrenor din Superligă prezent la Campionatul Mondial precedent și golgheterul echipei de play-off îi văd favoriți pe lusitani în 2026
0
Arsenal, te simți?! Anthony Gordon, discurs viral despre diferența dintre Champions League și Premier League: „Necruțător!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
O comparatie mai jalnica in privinta statutului unui atacant mediocru spre bunicel nici ca puteam vedea …fostul varf al romaniei…Pai ce facem tati? Am uitat atacantii buni ai nationalei? Adica un Moldovan,Ganea,Ilie,Raducioiu sau Dumitrescu ,Camataru, Lacatus ii bagi in oala cu descultul asta?tare articol
da bah cristea....doi expirati:tu si aliberc !!
Altu care e priceput. Sa zici ca iti place un jucator e una, sa spui ca doar Alibec facet fata la FCSB e de bezna mintii. D-asta ati distrus fotbalul asta, ati pus ghetele in cui si sunteti mari antrenori. Ii huleam pe antrenorii batrani sperand ca vor veni cei tineri din spate, dar au venit numai nevertebrati, si d-asta imi pare rau pentru cei in varsta, aia care luau echipe din liga3 sa se confrunte cu fiecare problema intalnita la o echipa, ca atunci cand ajunge in liga1 sa aiba habar sa stie cum sa o gestioneze.
Băi Cristea, decat Alibec mai bine te activează te tine
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.