Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu: absență importantă pentru nemți
0
Vestea primită de Chivu după examenele medicale » Titularul lui Inter, în pericol să rateze și Derby d'Italia!
0
Cum a numit-o antrenorul lui Fenerbahce pe FCSB, după ultimele rezultate
0
Gest violent la adresa jurnaliștilor al unui suporter de la PAOK, în fața Spitalului din Timișoara
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Ce au descoperit anchetatorii în microbuzul implicat în coliziune. Apar ...
Libertatea
Frumos titlu, dar mai nimerit era: ros-albastri s-au dus *** peste arbitru!;)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rogulic nu avea hârtie igienica la el si l-a sters Tamm cu aerul provocat de mingea sutata cu mare stiinta. Cântă zeiță mânia (proletara) ce-l cuprinse pe ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect dar cojocaru ăsta nu este șmecheraș că nu poate ( este fricos ) , nu se compară cu șmecheria lui fesnic , Chivulete , M. Barbu , Radu-mamii , etc.
Clonă ești tu mititelule , ești clona lu’ măta că te-a făcut prost , oricum voi mititeii sunteți hateri , voi aseară vroia-ți să piardă Universitatea , din cauza asta în Craiova sunteți huliți , acum ești cu frânarii , cu machidonul dobrogean , bă meritați doar dispreț ….
ochelari de vedere trebuie dati la albitri sa vada mai bine
la mizeriile din fotbalul romanesc ,condus de mafie nu iti mai vine sa te uiti
mafia din frf si din albitraj trebuie sa dispara
A repornit Mititelu finanțarea? Iar va strângeți toată peluza sud la o ciorbă pe banii botoxatului.
Multa lume spune ca mingea nu l-a atins pe craiovean, nu s-a vazut bine din nici un unghi din care s-a filmat, poate ne explica Zotta cum a vazut el incat sa fie chiar atat de sigur.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.