Alte știri din fotbal
Al doilea antrenor care a plecat la finalul sezonului din Superliga: „Mulțumim și mult succes!”
0
Gigi Becali l-a „scuturat” pe jucătorul de la FCSB: „A făcut-o din prostie, nu din răutate!”
3
Florin Bratu, reacție după finalul de sezon: „Mi-a dat Sergiu Hanca mesaj după meci”
0
Presa din Africa a reacționat după ce Ngezana și-a prelungit contractul cu FCSB: „Există semne de întrebare”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial » Fundașul a reacționat: „Am fost șocat și devastat de decizie”
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Mulțumim Iulian Cristea, tu pt noi, astăzi, ai fost Bunică 2! :-))) Nu as vrea sa îl ignor nici pe Târnovanu, un veritabil Messi al portarilor și el! Respect ambilor, bravo băieți!!! :-))) Zecesebiștilor, dans! :-)))
Pentru asta exista VAR amice. Dar aici e doar despre cum poate fi oprita fcsb, craiova e doar un beneficiar de conjunctura,marele castigator trebuie sa fie cfr.
Mai nou, am aflat de la cenzura gîsîpî, că cuvintele pițigoi și că aceste păsărele, în captivitate își bagă unghiile în gât sunt "acuzații grave care nu sunt probate/dovedite"?!? Sunteti penibil de........fîcîsîbî.iști!!! Mai devreme am auzit-o pe ambasadoarea SUA in România, vorbind despre libertatea de exprimare și cenzura din presa românească!!!
Încerca și el să se facă plăcut în anumite cercuri. Penibil sa acorde cartonaș roșu fără absolut niciun motiv. Norocul lui ca l-a salvat VAR ul de stupizenie sa!
Pai Zota a zis: ,, Se pare că mingea lovește brațul,,. Dacă dam verdicte cu,, se pare,, putem spune orice vrem și tregem ce concluzie dorim!
Viciereeeeee!!! Nedreptateee !!! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum e viciere de rezultat când specialistul în arbitraj începe cu "se pare" iar în articol se scrie ca nu este nici o poza edificatoare cu atingerea care ar fi însemnat aut de poarta? P.S. Am fost la meci și sa înțeleg ca doar în cazul lui FCU se tine cont de scandările galeriei. La acest meci nimeni nu a auzit nimic. Curat murdar!
Ce încredere sa mai ai in VAR când Astoria le trebuie 4 minute să scoată un ofsayd de centimetrii dar pentru noi nu a văzut o tinere clara pe 5 pași ???
Daca a ajuns acordarea unui corner “viciere de rezultay” no comment. Dar arbitrul cojocaru care se repezise cu rosu la o faza fara nici o legatura cu fault de ultim aparator cum a fost?
Pai că penaltyurile voastre noi am avut nu 2 cu 4 !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.