Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Qatar - Elveția » Jucătorul care nu primise viză inițial deschide scorul
2
Bucuria Mondialului la întâlnirea dintre un polițist american și fanii scoțieni
0
Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial » Echipe probabile + cote
0
Opinie categorică din tabăra lui Dinamo: „Franța are toate șansele să câștige Campionatul Mondial”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
bine ai venit in haita !
Esti în eroare ! A intrat în fiecare din ultimele cinci meciuri cate 10-15 min. ! Tu vrei să fie titular la o lună după ce a schimbat țara, clubul, tactică, limbă, antrenor, colegi.... ! Cine din jucătorii români din istorie a plecat la un club mare și a fost titular din primul meci ?! Niciunul, iar alții , jucători mari au stat pe bancă 80 % din contract !!!
Vezi ca nici Stanciu nu prea mai joaca. Si el a ajuns acolo cu alta cota, ca valoare si ca bani. Suntem rupti de realitatile fotbalului actual. Discutia-i veche: ne straduim sa inselam la cantar, luand bani frumosi pe niste jucatori rudimentari si dificili. Dar fotbalul ne pedepseste.
bine ca nu la arabi! si l cheama DANU......nu chirpiciu
oo daaaa...marii vostrii jucatori,supervedete esuate la arabi si mai nou exact unde critici tu ca au ajuns cei de la dinamo....tot acolo au ajuns si ai vostrii...:))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tot prost ai ramas :)...sa recapitulam, e danU...tot la cimpoi canti ? :)
...miauuuu miauuuu miauuuuuuu
bine flautistule, iti aplaud inteligenta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.