Alte știri din fotbal
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Robert Moldoveanu a lovit bara
0
Nemulțumirea lui Marius Șumudică, după a doua victorie la rând cu CFR Cluj
0
Csikszereda - CFR Cluj 2-3 » Trei goluri pentru trei puncte! Vișiniii leagă victorii în premieră în noul sezon
6
Tatăl lui Iustin Doicaru, detalii din Turcia despre transferul atacantului la Rize: „Toți îl strigă «Hagi»” + Săgeți către Farul, Zicu și Stoican: „Făceam iureșul de pe lume!”
0
Știri din fotbal internațional
Fiorentina - Frosinone, duel Drăgușin - Bîrligea în Serie A » Echipele de start
0
Puștiul de 11 ani a făcut peste 3.000 de „duble” în scop caritabil! L-au oprit ca să poată începe meciul
0
Au șocat competiția la primul meci din istorie în Bundesliga!
0
Cristi Chivu pregătește o surpriză la meciul cu Cagliari » Ce jucător poate reveni ca titular la Inter după un an!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
ce stire de cacao,asta-i site de can-can nu de sport
ai dreptate. incontestatbil. ne iubim si ne sustinem echipele favorite, la bine si la rau. patronii sunt sau trebuie sa ne fie indiferenti. ei au doar obligatia de a sustine financiar un club. cluburile noastre preferate. noi iubim sportul, fotbalul mai ales. iubim fotbalul echipelor noastre, bun sau rau. iubim stadioanele noastre, bune sau rele. iubim culorile noastre preferate. si atat.
Eu chiar nu te contrazic, aceste personaje gen Mimi sau Fkli, sunt intr-adevar ordinare. Si acum ca suporter al echipei Steaua, ce ai vrea sa nu mai ma uit la meciuri? Sa nu ma mai bucur cand castigam? Cand Copos era patron, tu nu te bucurai cand bateati in Ghencea? Nu mai fii ipocrit, ca nu toti suntem mandri cu ciobanul, dar asta nu inseamna ca nu ne vom sustine echipa.
Si-a luat Minune o noua amanta ?
Daca nu erati o turma de fraieri Rapid-ul nu mai ajungea in halul asta!
asta va mai treebia:)))))))))))))) oricum mm o sal boxeze fiindca el nu apare in acele versuri:)))))
..))00000000000000))))))))))))))))))) ombre, abia ma mai potolisem din ras..))))))))
Absolut superb...Nu stia lumea unde a disparut ala care cand merge zici ca sta pe scaun, si ,ce sa vezi,chiar minune,era la Mimi-n brate!
ce fatza are milogul de memeu :))))))))))))))))))))))))))))))))))) zici ca e un fel de DUMBZILLA bine imbracat :))))))))))))))))))))))))))))
Mai, mai, of, of
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.