Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Chiar nu observă nimeni că omul se ține ostentativ de "piciorul central"? Chiar suntem de râsul tuturor nerecunoscătorilor? A uitat "musculosul" când lustruia banca la Wilhelm II și cum îl compatimeau și susțineau toți să depășească pubalgia cronică sau nu știu ce avea... Acum ne arată disimulat "bucuria",să-ți fie de bucurie mare Andreiaș pește de fundul mării ce ai rămas! Încă un "copil" de la Viitorul mult sub intelectul și infinit sub talentul lui Gheorghe Hagi. Când o să vă mai zgârie vreun Vieira piciorușele nu o să îmi mai pară rău, sigur o meritați, nici nu vreau să mă gândesc cum provocați și vorbiți pe teren. Și apropos, alea nu sunt picioare de fotbalist, alea sunt picioare umflate de culturist. De curiozitate, cu ce le-a umflat?
Ala e prietenul moartea din vaslui si una din zecile de clone ...)) !
Daca urmaresti doar ligiile inferioare de fotbal amator, nu o sa auzi de vreun fotbalist prea curand. Acolo joaca echipele nou infiintate sau cele la care jucatorii se aduna de placere sau din prietenie ;)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nici de Andrei Cristea nu am mai auzit, important e ca a dat gol cand a trebuit ... :-)))))
Neica nimenea Calcan. Peste cateva luni nu mai auziti de el.
Tot asa musculos e si la "spitul" piciorului?! Sau nu posteaza poze cu unghiile negre? :)) Sa-i explice cineva ca forta sutului depinde in cea mai mare masura de musculatura abdomenului, nu de cea a coapselor sau a gambelor.
Poza este cu "right leg" nu "***" care inseamna numani laba piciorului.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conform reporterului ăsta a făcut mușchii ăia într-o lună!
Gata, l-ati scos mare futbolist si pe Antonio Scrumbie de la Viitura Prabusirea..!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.