Alte știri din fotbal
A ajuns direct la spital după faza din FC Argeș - Sepsi! Gazdele acuză că n-a funcționat VAR-ul
0
Corvinul Hunedoara - Dinamo, în etapa #7 din Superliga » GOL după pauză, se joacă la o singură poartă
12
Bogdan Andone: „În sezonul ăsta se întâmplă ceva incredibil”
1
Demis după promovarea cu Dinamo, Ovidiu Burcă a explicat ce face diferit la Sepsi: „De data asta...”
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City, aproape să bată palma cu Liverpool! Transfer pe final de mercato
0
A plouat cu 4 și 4,5 pentru Radu Drăgușin, după Fiorentina - Frosinone: „Dezastru!”
2
Știm programul: când vine Juventus la București
0
Universitatea Craiova își cunoaște programul complet din Conference League! Debut tare acasă
1
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
F. Mercury traieste?
Mai bine spune cati suporteri fcsb-isti au fost pe stadion la ultimul meci al echipei!
Fotbal masonic bubonic
Cand spui "fanii dinamovisti" un neavizat se asteapta la vreo 10-20.000 de mii de persoane care merg pe banii lor la fiecare meci. In realitate "fanii" incap intr-un bufet de cartier.
Bai vere , nu te ai obisnuit ca asta e tara in care nimeni nu are nicio vina ? Ma rog.... nimeni dintre sefi...
Fanii dinamoviști , au procedat normal. Mult respect!!! este și normal să ai ieșiri și mai neortodoxe în momentul în care vezi că niște neica nimeni care nu au treabă și nu au avut niciodată cu Dinamo , își bat joc de echipa ta iubită pe care ai îndrăgit-o și idolatrizat-o de mic copil , doar pentru că ei au bani și vezi Doamne ei investesc (ei ce să-ți povestesc!!!) și au funcții la Dinamo. Bravo fanilor dinamoviști care ca și cei ai Rapidului , ai petrolulșui sau ai U Cluj chiar sunt FANI!!! Până la moarte!!! ADEVĂRAȚI!!! FIDELI!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai a zis el sezonul trecut ca isi da demisia daca nu ajunge Dinamo in playoff. deci cum a raspuns. omul ala mai bine ne spune si noua cu ce se ocupa. poate imparte fluturase si atunci na...nu-i poti cere sa-si asume raspunderea. dar daca ne spune ca face transferuri, aduce, da afara antrenori, lasa antrenori sa plece la echipa nationala in mijlocul sezonului. rateaza prelungiri de contracte la jucatori gen Gnohere samd...atunci ar trebui sa-si dea cate o demisie in fiecare zi.
sadiku este gay, de asemenea..
Nicio sansa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.