Alte știri din fotbal
„Fapta nu există” » Mircea Sandu, achitat în „Dosarul Buftea”! Burleanu spera să recupereze sute de mii de euro
0
Sepsi dă lovitura în minutul 89! Surpriză mare la Mioveni
3
Corvinul Hunedoara - Dinamo, echipele de start » Titular în premieră la „câini”
6
Cu un singur punct după 7 etape, antrenorul lui Csikszereda admite: „Poate veni şi Mourinho”
0
Știri din fotbal internațional
Transferul lui Vladislav Blănuță a fost oficializat
1
Antrenorul lui Liverpool a răbufnit, după situația bizară care i-a costat echipa: „Nu poate dura atât!”
2
Fiorentina - Frosinone, în etapa #2 din Serie A » Încă un gol în minutul 38, înscrie de lângă Drăgușin
5
Puștiul de 11 ani a făcut peste 3.000 de „duble” în scop caritabil! L-au oprit ca să poată începe meciul
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
Pai cum sa-mi vad de treaba mea cand pe voi va freaca grija de Sumudica? Da, e baiatu' ala care va dadea goluri, baiatu' ala care ca antrenor al RAPIDULUI v-a cam invins peste tot, si campionat si cupa! N-avem atatea participari in cupele europene, deoarece in Romania, se fac blaturi pentru steoaia si de aceea ESTE SINGURA ECHIPA CU CELE MAI MULTE INFRANGERI SI MECIURI PIERDUTE LA DIFERENTE DE 3 GOLURI!! Asa zice UEFA!!! :)))) SI stai sa-ti mai dau una: RAPID ESTE SINGURA ECHIPA DIN ROMANIA CARE N-A FOST INVINSA IN CUPELE EUROPENE, TIMP DE 31 DE LUNI!!! Culmea este ca RAPID a participat consecutiv in cupe, fara sa faca pauza!!! RAPID a invins Manchester si Real in anii '40. Voi NUUUU!!
Oooo, ce "tare" esti!!! :))) care "campioana" frate? Din pacate, in Romania, nu ma sunt echipele de acum 4-5 ani, echipe care tineau echipa ta favorita la finalul campionatului pe locurile 5-6!! Ai uitaT? Pacat, este "istoria" echipei de langa cimitir!!! :)))))))))))))))))))))))))))))) Daca nu erau comunistii, nu mai vedea clubul steoaia, lumina zilei, dar deh, cu asta va "mandriti"!! RAPID SE MANDRESTE CU ISTORIA, CU CAMPIONATE, CUPE SI SUPERCUPE CATIGATE PE MERIT, CU GALERIA, CU CEL MAI FRUMOS IMN DIN CATE AI AUZIT TU... Sa te mai amarasc? RUSINE SA VA FIE!!!!!!!!!!!
Stiu, VA DOARE ADEVARUL, dar asta e!!! :)))
Respect Sumi! Eium stoaia!
tanase vedeta...
Buna ziua.Chiar daca cineva iti provoaca o stare neplacuta,nu inseamna sa-i raspunzi cu aceeasi moneda altfel,devi respectivul si-ti pierzi dreptul la replica ;-)
Sumudica nu este tigan doar la culoare. In rest... Vedeti comportamentul si nivelul de educatie al acestuia. Si mai pretinde sa nu i se spuna "tigan". Pai nu este?
ciumudica poate inghiti cateva kg de la mu ie
Stai linistit vere ca nici pe tine nu te inghite nimeni.Noroc ca mai jucati si voi cu STEAUA va mai ia si voua cineva un interviu,va mai baga in seama fara sa-ti mai dai tu pantalonii jos la conferinta.Halal antrenor te dai cu Dinamo acum poate poate ii iei locul lui Stoican,pripasule na-i tu fata de STEAUA si nici macar de dinamo.Mai bine lasane sau dute la rapidul tau in B.
Cu cat mai vinzi cazanele de tzuica ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.