Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Fanii din Botoșani au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului! + ironie și în vestiar, imediat după meci
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
In viata mea nu am vazut asemenea blaturi pe fatza, ai nostri nici teatru nu stiu juca,,,cea mai mafiota miscare la noi in campionat se intampla...nimeni nu-si pune intrebari legate de echipe ca si: Chiajna, Petrolul, Galati, Sp.Studentesc, Astra, Ceahlaul, CFR, Dinamo si altele, echipe care 100% sunt implicate in mafia pariurilor...exemple elocvente: 1.Petrolul-Chiajna( de la 3-1 la 3-4, sa fim seriosi), Chiajna-Dinamo(mai ales Petrovic si arbitrul Avram la penalty), Cfr-Otelul( a 2-a rep), Dinamo-Sportul, Sportul-Astra, Petrolul-Cfr(a 2-a rep), Rapid-Vointa(joc de vacanta al Vointei), Otelul-Steaua 1/2 final la pariuri si mai cate altele..avem un fotbal la comanda, evident!
SI EU!!!
a bagat borcea Moet-ul.........ca altfel ii pocneau valvele false puse in inima
bine zis.
putea fi lejer 3-1 la pauza pt chiajna. numai balgradean e de vina pt scorul asta. de fapt chiajna-balgradean 1-3.
si bonetti e derutat, nici el nu a inteles ce se intampla
2 goluri chiajna 2 goluri dinamo scor final 1-3,foarte tare !!! sincer ce trebuia sa faca la golul trei ? a fost platit sa de-a gol si a dat !!!
Mai degraba voi! 90% din ratingul 0ierului e facut de anti-stelisti. Multi dinamovisti/rapidisti de pe aici au recunoscut ca 0ierul e idolul lor si ii stiu taote replicile.... Pe cand, toti stelistii il urasc(eu unul schimb programul cand il vad). Sa fim seriosi, numai voi il tineti in viata!
singurii care inca mai asculta ce zice ciobanu sunt fanii dinamovisti, f putini de la noi si clonele lui alpin
:))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.