Știri din fotbal internațional
Australia - Turcia, în Grupa D la Campionatul Mondial » Aici am fi putut fi noi: echipele probabile + cote
0
Brazilia - Maroc » Ce GOL marchează Vincius! Cel mai frumos meci al Mondialului
0
Stelea a ținut să-l contrazică în direct pe Răducioiu, după primul rezultat-șoc de la Mondial
0
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
6
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
" esti gaura din covrig" baaaaaaaa nebunule , tu ai gaura in creier , gaura neagra , nebunule nu mai scapi.
am venit sa iau campionatul cu dinamo. ia-l mai, dar sa stii ca multi o sa se supere pe tine. ...))))
...))) dupa ce ti-am luat apararea... mai toti fotbalistii din ziua de azi dau declaratii toata ziua buna ziua. media le-a facut piedestal de supraoameni. piata si interese mercantile legate de pariuri si evaziunea fiscala au dus castigurile lor la niste sume uluitoare pentru un cruyff, pele sau chiar maradona... iar ei sunt niste tiriplici, 90%.
a venit Naomy la dinamo :))
Bine, mai Eminescule. Dar sunt penibili acesti fotbalisti care dau asemenea declaratii. Au impresia ca au ajuns intr-un fotbal preistoric si eu sunt gaura din covrig!! Le trece repede. Si revin la valoarea normala...
Iti recomand un avatar cu 17 Nentori sau Vorksla Poltava. Am o lista mai lunga de recomandari, dar astea au embleme tari.
Daca ar fi dupa incultura, probabil tu n-ai fi avut cont aici. Probabil Dumnezeu ti-a dat si tie o sansa, esti un terminat cand iesi pe strada, macar pe forum sa te crezi zeu....al inculturii.
alpin nu scrie versuri. doar deseneaza panseluri pe tonalitati de curcubeu ireductibil.
alpin,''e usor a scrie versuri cand nimic nu ai a spune''
nu am nimic impotriva lui, nu am nimic impotriva varstei lui, nu spun ca e un jucator slab (nu il cunosc), dar totusi: de ce transferam inca un jucator peste 30 de ani? (dorel stoica, bebe patrascu, catalin munteanu, danciulescu, marius niculae...). nu mai bine investeam intr-un jucator pana in 27 de ani (care are timp sa se integreze in echipa)?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.