Alte știri din fotbal
Dinamo - U Cluj, duel tare pentru primele locuri în Superligă » Echipele probabile + cotele bookmakerilor
0
UTA - Corvinul, în runda #6 a Superligii: măsură inedită anunțată de galeriile celor două cluburi » Echipe probabile
0
Alte 7 meciuri astăzi în Liga 2, după ce vineri Ionuț Chirilă și puștii lui au produs surpriza etapei
23
Scandal-monstru după Petrolul - Rapid, zeci de arestări
1
Știri din fotbal internațional
Agentul lui Julian Alvarez iese la atac: „Să nu întrebi niciodată un mincinos de ce minte!”
0
Hull City - Manchester United, în prima etapă din Premier League » Echipele probabile
0
La asta s-a ajuns! Ultrașii lui Marseille s-au răzbunat pe naționala Franței, la primul meci din acest sezon
0
Schimbă Dennis Man echipa, pe final de mercato? Gianluca Di Marzio a dezvăluit unde poate ajunge
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
18
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
Doi salvamari au scos din mare un fragment de dronă la Năvodari, în preajma ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
de cand l-a vandut pe stanciu cu 10 milioane de euro,vad ca becali s-a reorientat si spre jucatori foarte tineri. si pe stanciu,la 19 ani parca l-a luat si l-a vandut cand a facut 22 de ani.
4 milioane? hai sa fim seriosi. mai mult de 1 milion amandoi,nu cred ca valoreaza. de asta nici nu se spune pretul. acuma pe tanase a luat 1,5 milioane de euro,pentru ca Steaua a incasat fix 1,5 milioane de euro de pe urma unui singur meci aka cel cu city de acasa. dar acuma,nu a dat pe astia mai mult de 1-2 milioane de euro,niciodata. 4 milioane niciodata.
unul il persifla pe piperean si injura Steaua in vestiar si celalalt ne refuza acum o luna , atunci se considera prea pretios
Pai ce-ai facut domnule Hagi? Bateai apropouri ca domnul Jiji vorbeste numai de milioane si matale vinzi doi jucatori pe 4 milioane?! In toamna l-ai dat si pe Tanase cu 1,5 milioane fara TVA tot domnului Jiji! Pana la urma, ca sa inteleg si eu, iti plac sau nu milioanele de eur??? Sau iti plac doar cand nu se vorbeste de ei???
singurul lucru care este important:cat au costat jucatorii? daca au costat impreuna un milion nu-i problema. razvan marin trebuia adus la Steaua. oricum,benzar abia la 25 de ani s-a afirmat. destul de dubios. nu stiu ce le da hagi jucatorilor de la viitorul de sunt asa de slabi.
Foarte buni amandoi,pacat de ei o sa-i termine MM cel care nu era de acord cu transferul lui Nedelcu inca de acum 2 luni spunand cu ranchiuna ca nu face nici o jumatate de milion....O sa-i astepte la cotitura si-i va termina degeaba isi pune Becali speranta in ei.
la fel as proceda si cu morutan, l-as lua de acum dar l-as lasa sa joace acolo anul asta! si daca e baiat destept, jijel i-ar face o oferta de nerefuzat lui negoita pt costache, cred ca un 7 8 sute de mii ar fi de ajuns, costache mi se pare unul dintre cei mai promitatori tineri romani, alaturi de nedelcu, morutan si man.
au semnat, nu vezi poza?:)) de la viitorul eu l-as mai lua pe cristi ganea, dar nu acum de la anul, cand as renunta la morais care are o varsta:)
Pe copii astia nu ii invata nimeni cum sa se imbrace?!
Gata?! Au semnat!?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.