Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan, despre situația lui Pancu la CFR Cluj: „Simt că ar pleca”
0
Imagini tari de la cea mai nouă petrecere a campionilor de la Craiova » Cine a dat cei mai mulți bani pentru dedicații
0
MM Stoica a dezvăluit cine sunt noii oameni din staff-ul lui Marius Baciu: „A fost crescut de Ionuț Chirilă”
0
Daniel Pancu a anunțat primele plecări de la CFR: „Da, pleacă doi jucători! Sunt titulari amândoi” + Gazeta a aflat numele
1
Știri din fotbal internațional
Decizie-bombă: Southampton, descalificată din lupta la promovare, fiindcă și-a spionat adversara
0
Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League
0
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Panică la Buenos Aires: vedeta s-a accidentat și riscă să rateze Mondialul! » Medicii naționalei vin în Europa
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Chiriile din Berlin au explodat: 4.000 de euro pe lună pentru un apartament ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
crezi?dar suporterul dinamovist ucis? dar mm batand un suporter? dar nenumaratele scandaluri din tribune si din afara lor la meciurile fcsb ului si ale stelei? scandalurile provocate de sefii fcsb? ti se par asaaaa,nimic?
Din pacate pentru tine si pentru orgoiliul tau de *** stelistii de la FCSB nu au facut niciodata asa ceva, ba dinpotriva, sunt acuzati ca nu ar fi suficient de ultrasi incat sa bata femeile si copii prin tribune precum o fac clonatii de la CSA, Academica sau Rinamo1948.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
e bine totusi ca si mai cer scuze! au un minim de bun simt! fcsb istii ...mm ,becali ....niciodata nu au facut o!
In urma ploii isi cer scuze *** pai daca sunt *** ce pretentii sa ai de la ei ?? Isi merita titulatura de *** :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Va doresc sa comentezi meciuri de Pin Pong că la ăla te pricepi bine in capinatul Germaniei nu m-ai comenta că ești Pilaf ,du-te in SUA sa prinzi viza și nu mai veni ,stai liniștit nu plânge nimeni după tine cat de Profesionalist ești la fel de departe cum suntem de Democrație !***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bere nea Angheluță ..... Sa nu te întâlnești cu noi pe strada, vezi că și tu faci parte din reziduale României iar daca te întâlnești cu noi o sa zic Bere nea Doc Start ce faci .... Sa va fie rușine și vouă cei care va credeți că sunteți marii Specialiști" și redați ce vreți voi cum vreți voi , la fel comentați Jalnic mă bufnește râsul .... Sunteți departe de fenomen păcat că m-ai sc de Specialitate!
Asta e adevarul Enstein.o fi si adevarat ce zici tu de raposatul Haldan si Ekeng dar nu am injurat eu, cum nici tu nu ai injurat in tribuna aseara. E vorba de gruparea aia de derbedei ccare se cred ultrasi,nicidecum de dinamovistul de bine.Nu asteptam sa ma revolt cu tn pe blog,e doar o opinie personala.
Nu a zis nimic rau comentatorul,la nesimtiti trebuie zis in fata poate se vor redresa usor usor,da nu se vorbeste de toti dinamovistii ci doar de o mini grupare de huligani condusa la randul ei tot de un huligan care nu ar trebui sa puna piciorul in niciun stadionn
Normal ca si ai lui becali!
"Galeria 3 d " :-D Injurati pe Topescu ptr ca a fost stelist.Auzi la ei,fluierul arbitrului!!! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.