Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

FOTO Comunicat PCH după momentul rușinos de la Voluntari: "Iartă-ne, Maestre, am greșit!"

« Înapoi la articol

Comentarii (56) Adaugă comentariu

zizu  •  17 Mai 2018, 10:11

Postat de genius pe 17 Mai 2018, 08:47

PCH = droguri, mult alcool si prostie!!! Dupa ce omori omul, la figurat, iți ceri scuze!?

tu te ai uitat ce mutre aveti voi intre spectatorii care vin la meciurile voastre? precis sunt fostii colegi de celula ai lui mm si becali!

dinamo_forever_77  •  17 Mai 2018, 08:57

Tardiv baieti...tardiv ! Cu mai multa minte nu ajungeati sa fiti aratati cu degetul.

genius  •  17 Mai 2018, 08:47

PCH = droguri, mult alcool si prostie!!! Dupa ce omori omul, la figurat, iți ceri scuze!?

Mihai Ducu  •  17 Mai 2018, 07:45

***,cine credeti ca va crede? ***

zizu  •  17 Mai 2018, 04:20

Postat de ang3ldev1l pe 17 Mai 2018, 03:25

Din pacate pentru tine si pentru orgoiliul tau de *** stelistii de la FCSB nu au facut niciodata asa ceva, ba dinpotriva, sunt acuzati ca nu ar fi suficient de ultrasi incat sa bata femeile si copii prin tribune precum o fac clonatii de la CSA, Academica sau Rinamo1948.

crezi?dar suporterul dinamovist ucis? dar mm batand un suporter? dar nenumaratele scandaluri din tribune si din afara lor la meciurile fcsb ului si ale stelei? scandalurile provocate de sefii fcsb? ti se par asaaaa,nimic?

ang3ldev1l  •  17 Mai 2018, 03:25

Postat de zizu pe 17 Mai 2018, 03:20

e bine totusi ca si mai cer scuze! au un minim de bun simt! fcsb istii ...mm ,becali ....niciodata nu au facut o!

Din pacate pentru tine si pentru orgoiliul tau de *** stelistii de la FCSB nu au facut niciodata asa ceva, ba dinpotriva, sunt acuzati ca nu ar fi suficient de ultrasi incat sa bata femeile si copii prin tribune precum o fac clonatii de la CSA, Academica sau Rinamo1948.

zizu  •  17 Mai 2018, 03:20

Postat de Mihai Fcsb pe 17 Mai 2018, 02:27

In urma ploii isi cer scuze *** pai daca sunt *** ce pretentii sa ai de la ei ?? Isi merita titulatura de *** :))

e bine totusi ca si mai cer scuze! au un minim de bun simt! fcsb istii ...mm ,becali ....niciodata nu au facut o!

Mihai Fcsb  •  17 Mai 2018, 02:27

In urma ploii isi cer scuze *** pai daca sunt *** ce pretentii sa ai de la ei ?? Isi merita titulatura de *** :))

Lupescu Mihai  •  17 Mai 2018, 01:01

Aiurea ești!