Alte știri din fotbal
S-a întors oficial în Superliga cu „bagajul” plin: „Am deja jucători pe care vreau să-i aduc”
1
Marius Niculae pariază pe jucătorul lui Dinamo: „Nu și-a spus ultimul cuvânt”
0
CFR Cluj a scăpat de ultima mare problemă! Anunț chiar înainte de derby-ul cu U Cluj
2
Mesaj de forță în vestiar! Aproape de retrogradare, liderul a ieșit în față: „N-avem nicio șansă dacă vom arăta la fel”
1
Știri din fotbal internațional
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga » Catalanii se pot distanța la 11 puncte de Real Madrid
0
Mesajul cifrat al lui Cristi Chivu: „Rămân surprins de întrebări. Nu știu dacă o să mai antrenez peste 10 ani”
0
Rădoi, UMILIT la debutul pe banca lui Gaziantep » Înfrângere la scor de neprezentare
19
Șeful arbitrilor din Serie A, aviz de urmărire penală! » Procuratura îl anchetează pe Gianluca Rocchi pentru „complicitate la fraudă sportivă”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Oare nu era logic, ca avand in vedere ca au onorat cu prezenta doar jumatate din invitati, sa ramana jumatate din mancare? Dar cei de la gsp (varianta online) nu prea isi folosesc logica.
nu trebuie numai contestat ci si batut !
pai oi fi insarcinat,te-ai cautat?!
:)) poi acolo`i serios mei - acolo`i la locul de munca - la nationala e venit sa se distreze.
Nu am aflat din interesantul articol pe la ce ora s-au dus la toaleta si ce fel de hartie igienica au folosit. Daca s-a asortat sau nu cu icrele negre.... Un articol de prost gust despre un eveniment la fel.
de la fiorentina nu pleaca mutu la chefuri si betii,acolo nu isi permite numai de la nationala
sa traiasca borcea boeru !!
La ce ora au ascultat cd-ul adus de oier?
Daca va e greata, luati cate un metroclopramid!!
degeaba va stresati. sunt cluburile lor, bani lor, afacerile lor, nu au cum niste suporteri sa schimbe ceva. subscriu si eu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.