Alte știri din fotbal
Antrenorul Chindiei, după remiza cu Farul: „Nu vreau să se înțeleagă greșit”
0
Și-a pus cenușă în cap, imediat după Chindia - Farul: „Dacă nu ratam eu atât, nu eram la baraj”
0
Flavius Stoica, după Chindia - Farul: „Vedem dacă mai mizăm pe el. Am fost relaxați”
0
Ratarea din Chindia - Farul va face înconjurul planetei! A scăpat singur spre poarta goală, dar nu a marcat
0
Știri din fotbal internațional
Istorie pe Wembley! Au promovat în Premier League cu un gol marcat în minutul 90+5
0
Diego Simeone: „El este cel mai bun antrenor la ora actuală”
0
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
La ce le mai ceri istoria dacă îți bați joc de ei??
Nu trebuie condamnat.Poate nu a avut ocazia sa faca mai multa scoala.Apoi, nu-i concurs de gramatica aici.In rest ai dreptate.Macar sa nu se dea in spectacol.Sincer, si eu, ungur fiind sun dreanjat de aceasta maniera de scris.
Este opera celor pe care ii promovati voi in gsp, le luati interviuri si le publicati de parca sunt opinii ale unor academicieni si nu ma refer doar la cei din craiova. In cazul de fata, vorbim despre acea craiova plina de scandal, intrigi, circ ieftin, promisiuni desarte, toate izvorate din neputinta si mediocritate, acea craiova care v-a furnizat ani de zile material pentru presa voastra sportiva de doi bani. Pana la urma astfel de iesiri nu au nimic in comun cu simpatiile pentru o echipa sau alta si este de bun simt sa respectam gloriile fotbalistice , indiferent ca sunt de la craiova, steaua, dinamo, rapid, arges, ploiesti, cluj, timisoara etc
GOLANI ORDINARI
Asa ceva... Nu cred sa fi mai existat vreodata o asemenea postare, cu toate ca, din pacate, colcaie pe-aici comment-urile agramatilor din tara noastra draga. Asta insa ii surclaseaza pe toti ceilalti, pare un *** veritabil.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti atat de sigur?
sa i se usuce mana celui ce a facut treaba asta! manuta aia care a tinut ustensilele, spray-ul, galeata etc...sa i se usuce!
Mda, asa este.Pacat ca a ajuns aici.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca te referi la tipul cu "***", el foloseste o forma veche a cuvantului ceea ce nu e nicidecum gresit insa constructia frazei tale lasa mai multe semne de intrebare cu privire la orele de limba romana de care ai beneficiat. :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.