Alte știri din fotbal
Cu un singur punct după 7 etape, antrenorul lui Csikszereda admite: „Poate veni şi Mourinho”
0
FC Argeș - Sepsi » Start în repriza secundă!
0
Nemulțumirea lui Marius Șumudică, după a doua victorie la rând cu CFR Cluj
0
Csikszereda - CFR Cluj 2-3 » Trei goluri pentru trei puncte! Vișiniii leagă victorii în premieră în noul sezon
6
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Liverpool a răbufnit, după situația bizară care i-a costat echipa: „Nu poate dura atât!”
0
Fiorentina - Frosinone, în etapa #2 din Serie A » Drăgușin are o intervenție la limită
0
Puștiul de 11 ani a făcut peste 3.000 de „duble” în scop caritabil! L-au oprit ca să poată începe meciul
0
Au șocat competiția la primul meci din istorie în Bundesliga!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
am vzt si eu acuma pe livescore
NU POT SĂ CRED CĂ L-A BĂGAT PE PĂUN!!!
mda , vom vedea oricum e clar ca cele mai multe sanse le aveti cu noi, daca am juca maine n`am avea nici o sansa, sa speram ca pana la meciul cu voi se mai aseaza treburile si vom avea ceva moral.
5 - 0! Messi o dat trei!!!
asa arata un blat in fotbalul romanesc cu capete sparte si cel mai prost arbitru la centru
În ultimele ediţii, din aşa-zisele derby-uri, Dinamo a scos câte cel puţin 4 puncte/derby, dar a terminat ba pe 3, ba pe 6! Iar dacă se spune că un campionat se câştigă din meciurile cu echipele mici, înseamnă că cine a spus asta a ştiut ce spune!
tu esti prost rau mai boier moflea sau cum ti se zice.Jet nu mai cauta anturaj cu japca sunt cine vrei tu, alpin, maresal, colonel nu ctz.
Ce draq sa faca bricheta daca in minutul 88 da unul o torpila de la 30 m direct in vinclu ? ... ca nu evacueaza terenul din cauza nucilor ... :) Se joaca incrancenat = foarte posibil sa se termine nul .
Nu ca asa vrea bricheta sau latifundiarul ... ca intr-acolo se indreapta jocul ... sau 1-1 .
Cine stie... cunoaste!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.