Alte știri din fotbal
Scandal total în Senat, la votul pe „Legea Dragomir”: „Nu am mai văzut niciodată așa ceva!” » Miza UDMR: au boicotat ședința!
0
A semnat cu Dinamo până în 2028: „Nu e păcăleală de 1 aprilie”
0
Programul etapelor 5 și 6 din Superliga » Când se dispută derby-urile Craiova - Rapid și Dinamo - Rapid
0
Verdict la Disciplină: un meci fără spectatori, după Rapid - Dinamo! » Lovitură grea în lupta la titlu
3
Știri din fotbal internațional
Squadra Azzura, în colaps! Fostul idol italian din Ștefan cel Mare, fără milă: „Și dacă ne-am fi calificat, n-am fi stat mult acolo”
0
Reacție acidă din România la adresa Squadrei Azzurra: „Trage ăla ca un cioban. Parcă nu mai e Italia, ci Andorra”
0
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
2
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Fiscul a controlat 46 de companii petroliere după scumpirea carburanților, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Ce intrebare tampita ?? Cum sa abordeze aceasta pardida ?? Simplu.....calare pe ei cu cea mai buna echipa, pentru ca sunt speriati, iar pe cat posibil sa-i umileasca la ei acasa !!
"Problema" este ca voi aveti bilant negativ si cu Viitorul si cu Dinamo, dar vreti sa fiti inaintea lor pe podium prin contributia altor echipe. Craiova a dovedit clar si pana acum ca nu este influentabila de Gigi sau Prodanca... Speranta voastra ramane CFRul... Si, se anticipeaza sustinerea dezinteresata a Voluntariului in meciul de cupa cu Craiova...
Cred ca stelistii au uitat că acum câțiva ani acea echipă a Craiovei i-a facut campioni când intr-un meci cu Rapidul o jumătate din echipa Craiovei era cu Rapidul iar cealaltă parte era cu Steaua .A fost până la urmă 2-2 si Steaua care juca la Sportul Studentesc astepta la marginea terenului terminarea partidei de la Craiova. Dacă Rapidul bătea iesea campioană si era si finalista Cupei Romaniei cu Craiova in finală. Atunci Craiova nu a jucat pentru interesul ei ci pentru Steaua .Apăruse si o manea in care era cântată prostia făcută de craioveni si aşa in loc sa joace in cupele europene Craiova a stat acasă (cred ca in acel an a terminat pe locul 10)iar peste ani echipa care a fost ajutată face scandal ca iarasi Craiova nu îi mai facecadou un campionat dar vorba ceea ,,odată vede naşul.... !
Au intrat fecesebistii pe site si voteaza ca nebunii :))
Sa ajungi sa-ti intrebi fanii cum sa joci contra unei alte echipe , arata *** conducerii acestui club ! Asta dovedeste ca acest club de partid nu are ce cauta intr-o competitie normala !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cea mai buna echipa, sa-i spulberam ! FORTA STIINTA !!!!!
Si-anu' acesta *** e in Mogosoaia!!! Si-anu' acesta *** e in Mogosoaia!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai,sa fim seriosi!Craiova a obtinut o clasare buna,pentru lotul pe care-l are.Toata *** ciobanului,este doar expresia furiei si neputintei.As vrea sa-i putem bate,dar cred ca trebuie dat in continuare credit tinerilor.Asa zisii titulari,gen Popov sau Fajic ,Mazarache,Briceag,Barthe sau chiar Zlatinski nu aduc nimic bun echipei si nu mai pot progresa.FCSB-ul trebuia sa-si castige meciurile,nu sa astepte sa le castige altii pentru ei.Sunt ridicoli!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De unde au scos ca au trecut 33 de etape ? 26 in sez regulat si 9 acum, nu chiar 33 fac... la olteni e altfel ?
crai0va =DEZONOARE !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.