Alte știri din fotbal
„Pe cine vrei la barajul pentru Conference League?” » Ce a răspuns Alexandru Musi
0
U Cluj și Dinamo au încheiat play-off-ul ca frații! Pentru „câini” urmează cel mai important meci al sezonului
10
Mihai Pintilii l-a dat de gol pe jucătorul de la FCSB: „S-a retras!”
0
Oribil! Denis Alibec a înjurat copiii din academia Chindiei: „Duceți-vă-n p**a mea”
9
Știri din fotbal internațional
Valencia - Barcelona, ultimul meci al lui Robert Lewandowski pentru catalani » Echipele de start
0
Real Madrid - Bilbao, în ultima rundă din La Liga
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
0
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
10
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Pai nu stii ca el intai raspunde si apoi citeste ? In plus , citeste greu ! Din ce reuseste sa citeasca intelege putin ! In rest , mare scula din Bucale , gura mare , texte multe dar fasaite , din alea care tin la tingancile lor care se cordesc si fara sa le zici nimic ,dar daca le dai importanta mai dau cate o contra pe gratis !
:))))))) te faci ca nu pricepi :)))
Frații Costea nu sunt craiovenii papagalule.
Vorbesti cumva de culoarea fratilor Costea ? E cam maro !
Craiova a fost desfintata la comanda . cine a profitat ? Fix aia pe care ii ridici tu in slavi ... au tras de craiova ca hienele ... ______ Cinste lor ... au distrus un club pt 4-5 jucatori .
O fi băut și băiatul ala cu steagul o bere în plus de supărare ca nu mai exista cel mai important club din provincie și acum hai sa-l judecam ca are nu știu ce steag in mana. Daca U Craiova nu realiza minunea 1981-1982 , Steaua nu câștiga Cupa Campionilor niciodată.
uite ai un vot de la mine ___ dar totus ce semnifica steagul ala ? __________ Eu de cant il injurau toti pe mititelu am spus ca mititelu nu este vinovat ... altii au avut interese si mititelu a fost acuzat pe nedrept . (parerea mea)
Forzza Stiinta !!!
Nu se putea fără răutățile tale pt tot ce este din afara arcului carpatic. Știința prin jertfa ei va curata toată Mafia din Fotbal care acum e disperata și nu știe pe unde sa mai scoată cămașa din rahatul în care singurii s-au băgat. Fara oltenii fotbalul nu are culoare.
=)))))) ce vrea sa insemne steagul angliei ? :))))))) cat cap trebuie sa ai ca sa protestezi pt craiova fluturand steagul angliei ....... __________ oltenia face parte din UK mai nou ? :))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.