Comentarii (122)
perot
perot  •  02 Februarie 2015, 19:40

Ce spuneam eu ... Hai Rapid!!!

zecs93
zecs93  •  02 Februarie 2015, 19:39

Ce inseamna presa asta nesimtita, pe alte siteuri spuneau ca D.Niculae si C.Sapunaru nu vor mai semna cu rapid pentru ca ei au vrut contracte pe masura, rapidu i-ar fi oferti circa 8.000 pe luna, ce jegosi astea din presa, mi-e scarba de ei, nu i-as putea inghite nici cu 1 kilogram de lamai :))) YEACC, cat despre semnarea lor cu Rapid, multa bafta si sa salvati acest club mare al romaniei si de traditie pe care il mai are liga 1 !!! SUCCES !!!

wcsb
wcsb  •  02 Februarie 2015, 19:38
Postat de ares123 pe 02 Februarie 2015, 19:27

Hai ba lasati-o draku de vrajeala. Marii rapidisti au asteptat o oferta decenta pana in ultimul ceas, iar acum cand au vazut ca nu-i mai vrea nimeni pozeaza cu foile ale in mana ca doi mari salvatori. Cat de incuiati la minte puteti fi ? Asta era ultima varianta in care ar mai putea sa-i vada cineva si sa o mai lungeasca un an...doi. La prima oferta dispar urgent.

urmeaza umplerea WC-ului in prima etapa , totul culminand cu trasul apei peste mizeria numita WCSB

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  02 Februarie 2015, 19:38

frumos gest,bravo baieti!

doct
doct  •  02 Februarie 2015, 19:36
Postat de ares123 pe 02 Februarie 2015, 19:33

Invidios pe doua rebuturi...si o echipa cazuta deja in liga 2...?

esti sigur ? intelectul tau lasa de dorit , asta ca doar de , esti O.A.I.E si nu gandesti .

iobag
iobag  •  02 Februarie 2015, 19:36
Postat de ares123 pe 02 Februarie 2015, 19:27

Hai ba lasati-o draku de vrajeala. Marii rapidisti au asteptat o oferta decenta pana in ultimul ceas, iar acum cand au vazut ca nu-i mai vrea nimeni pozeaza cu foile ale in mana ca doi mari salvatori. Cat de incuiati la minte puteti fi ? Asta era ultima varianta in care ar mai putea sa-i vada cineva si sa o mai lungeasca un an...doi. La prima oferta dispar urgent.

nu stii ca rapidistii sunt fidea pana la moarte? :)))) un fel de tucudeni si tamasi prea slabi sa primeasca oferta de la steaua, prea buni sa nu revina la rapid

doct
doct  •  02 Februarie 2015, 19:34
Postat de wwerko80 pe 02 Februarie 2015, 19:31

Oricum daca fratii oriol au 13 mii si astia 2 au 8000 pe luna, + salariile celorlalti 20 jucatori iese cam aiurea. O echipa aflata in insolventa sa plateasca salarii asa de mari...nu vad bine viitorul Rapidului.

un RAPIDIST nu gandeste asa , da-te prins si recunoaste ca esti stelist.

nae_manea
nae_manea  •  02 Februarie 2015, 19:33
Postat de wwerko80 pe 02 Februarie 2015, 19:28

Pai parca nu au plecat in cantonament din cauza faptului ca ei au avut oferta de 8 mii /luna si fratii Oriol au 13 mii?

Asta stii din "sursele" digi, nu? Te-ai gandit, macar o clipa, ca ar trebui sa astepti si varianta lor? Iata varianta lor! Acum ai primit raspunsul, trece tu suma in contract, inteligentule!

ares123
ares123  •  02 Februarie 2015, 19:33
Postat de doct pe 02 Februarie 2015, 19:32

hai nu zau , de ce esti atat de invidios ? vezi ca iti dauneaza grav la sanatate si iti cade branza greu la stomac. P.S : PROSTIA DAUNEAZA GRAV SANATATII !!!

Invidios pe doua rebuturi...si o echipa cazuta deja in liga 2...?

msr_ms
msr_ms  •  02 Februarie 2015, 19:32
Postat de capitanul23 pe 02 Februarie 2015, 19:16

Si daca nu v-au interesat sumele de ce tot circul asta ? Era nevoie sa le dam apa la moara unora ? Oricum foarte multi rapidisti au fost nemultumiti de gestul vostru si cred ca ati vazut si voi cea ce cred ca a avut o mica contributie in a schimba macazul ( ca sa vorbesc in termeni CFR ) in decizia luata acum in ultimul moment . Hai sa aveti bafta !!!

chiar asa,daca banii n-au fost problema de ce macar n-au plecat azi cu echipa in antalya?puteau sa semneze contractele in alb si acolo.e ceva misterios.totusi cinste lor si sper sa faca treaba buna la rapid si sa reuseasca sa salveze acest club de traditie.succes! P.S. vad ca momentan niciun contestatar al celor de la rapid,unul dintre cei care se declara sustinatori ai echipei din bd.ghencea(nu-i pronunt numele deoarece nu se stie OFICIAL IN LISTA ECHIPELOR AFILIATE LA FRF SI INSCRISE IN L1 LA LPF-nu cum e denumita la stirile tv.sau in presa- cum se numeste echipa,sper sa fiu inteles)nu comenteaza nimic.

  • 1
  • •••
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13