Alte știri din fotbal
Daniel Pancu are de luat deja o primă decizie la Rapid
0
Dinamo la cota 2.400! Cu cine au avut „câinii” cele mai multe victorii din Liga 1
0
Edi Iordănescu, asaltat de CFR Cluj după plecarea lui Pancu! » Răspunsul ferm al antrenorului + salariu record pentru Superligă
1
Șelimbăr rămâne în Liga 2! » CS Dinamo retrogradează după primul sezon în eșalonul secund
2
Știri din fotbal internațional
Bruno Fernandes, desemnat cel mai bun jucător al sezonului din Premier League
0
Forbes a actualizat Topul 50 al câștigurilor sportivilor » Cine este liderul din 2025 + Patru fotbaliști în primii 20!
0
Candidatura lui Florentino Perez la președinția Real Madrid, validată
0
Au furat bara porții rivalilor și au dus-o în tribună! Scene incredibile la barajul pentru promovare
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
6 morți și 39 de răniți: Vladimir Putin promite să se răzbune și acuză ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
"Suntem obisnuiti sa fim furati etapa de etapa".Nu zau? Dar penalty-ul neacordat Stelei in meciul direct?
Domnilor ziaristi,este fff jenant de felul cu le litoarceti ca la ploesti faptele acestui arbitru ca nu a dat penalti,dar cu respect va intreb dar la intrarea lui rotariu trebuia eliminat ? dar nu a primit nici cartonas galben da domniile voastre duceti in eroare cititori cu aberatiile pe care le scrieti .
Zotta? Vai de capul lui, dar Zotta a fost arbitru? Cum sa dea 11m dintr-un mic contract in careu? Cand jucam cu echipe din afara ne mananca arbitrii straini, obisnuiti cu un fotbal barbatesc bazat pe angajament si nu caderi spectaculoase prin careu si gata 11m. Foarte bine Radu Petrescu, Rusine Zotta!
Suntem obisnuiti sa fim furati etapa de etapa, bine ca azi am invins pe faze construite de echipa ca daca iara era un rezultat negativ deja fierbeam si spumam cca-ul !!!
Da eroare grava impotriva militzienilor! Asa au pierdut meciul si implicit toate cele 3 puncte. Sint cei mai jecmanitzi de pe planeta. Fereasca-i bunul Dumnezeu sa joace in cupele europene, ca va fi deranj mare. Fara arbitrii milogi din campionat, care-i lasa sa-si faulteze adversarii, cum le place. In felul acesta pun o presiune enorma pe adversari, care dau mingea rapid, oriunde sa scape de lovituri, imbrinceli. Asa se cistiga punctele in liga ororilor:cu faulturi! Asta nu vede distinsul ziarist? Are orbul gainilor? La fel si comentatorii de la tv. In liga ororilor se joaca un fel de fotbal, iar in meciuri internatzionale, se joaca-si se arbitreaza-altfel de fotbal. De aceea sintem acasa lei, iar in meciuri internatzionale mielushei. Pierdem tot!***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La fel ca si Tudor!
si apoi ne miram de ce nu progresam:)))))))))))))
Cat de jos este si presa /tv din Romania daca Zotta face pe specialistu si pe moralistu la tv dupa ce cariera a avut el ca tusier:)))) Nu pe el il alerga Gino pe teren?:))))))))) Ma intreb de ce:) Zotta specialist in probleme de arbitraj,Meme mare manager sportiv,specialist in fotbal,ba,baiatule:)) Barem patronii nu ii alege nimeni,aia sunt,mari si lati...Becali,Borcea,Copos,Negoita,Mititelu,presa nu zice ca astia sunt mari specialisti:)) Dar auzi ,tu,Meme ,specialist in fotbal,specialist pe probleme de arbitraj:))) Suntem o tara plina de specialisti dar cum se face ca totul se duce in cap?:))) inseamna ca nu sunt buni 'manageri',specialistii:)))) Cat despre subiect,mi se pare absolut GRETOS ca dupa FIECARE MECI SA CAUTI SUBIECTELE ASTEA...A VAZUT CINEVA CEVA LEGAT DE TACTICA,DUELURI DIRECTE,PASE PRECISE? nah,de fiecare data se asteapta greselile de abitraj,scandalul,mai se vb.putin de fotbal daca o da unu de la 25m in vinclu...bagam soc,senzational si gata:)) eu zic sa incepem prin a nu ne mai preface ca noi avem presa in Romania,oK?:)))))))))))))
Sa va auzim domnule Prunea....
Nici eu nu inteleg cum de zotta nu a facut puscarie. Asta e, nu putem sa le intelegem chiar pe toate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.