Alte știri din fotbal
„Te uiți la altceva, nu la fotbal” » Andrei Nicolescu l-a distrus pe Victor Angelescu pe tema arbitrajului: „Ce s-a întâmplat anul trecut în play-off?”
2
E gata! FCSB se mută din București: „A fost Florin Cernat azi, terenul e impecabil acolo!”
12
Dinamo - FCSB nu se poate juca pe Arena Națională, iar Mihai Stoica și Andrei Nicolescu au căzut de acord: „Mergem și jucăm la Cluj”
0
7-1! U Cluj și-a spulberat adversara de astăzi
2
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs, un nou meci cu scandal în Europa! Patronul lui Darius Olaru a părut că l-a lovit pe arbitru: imagini incredibile de la final
0
Tabloul complet al play-off-ului Ligii Campionilor » Iată cele 7 meciuri!
3
Cristiano Ronaldo s-a căsătorit cu Georgina Rodriguez! Ceremonie discretă în Portugalia
1
Cea mai mare surpriză din preliminariile Ligii Campionilor » Clubul poate juca în grupe la București
0
Lifestyle
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
5
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
5
Gara din București dispare după 66 de ani. Buldozerele au intrat pe ...
Libertatea
Record în agricultură: Un fermier din Republica Moldova a crescut un pepene ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Ce urmează după oprirea Unității 2 Cernavodă? Expertul în energie Ionuț ...
Libertatea
o echipa de rahat cu suporteri de rahat.Cu asta am spus totul .APP CIOCU MIC CA ACU 10-15 ANI NICI NU PRINDEATZI CAMPIONATU:)):)):)) frustratilor
rezultatul e bunicel insa forma aratata de rapid in primele 60 de min e ingrijoratoare. Daca Manea nu lasa "colegialitatea" si "intelegerea" pt oboseala jucatorilor -O LUAM IN BARBA. Il apreciez pe nae ca rapidist, dar nu e antrenor; nu pot sa uit ca l-a lucrat pe hizo pt ca "omora jucatorii"; apoi nu pot sa uit meciurile cu sto aia si ktze larii in care am fost PENIBILI in repr a 2-a! Bai manea, daca nu poti fi antrenor care sa te impui - MAI BINE LASA PE ALTUL!!
Bai "Alcatraz" , pai tu nu ai vazut cum au decurs lucrurile? Ce voiai sa faca Bornescu , sa stea si sa se uite cum isi face de cap creetinul ala care le dadea "ghionturi si coate"? Dupa cum spuneam si mai jos: Nu mai faceti comentarii aiurea si puerile de copii stelisti haandicapati . Daca nu aveti ceva interesant de spus, abtineti-va. BRAVO Bornescule.
lol :)) cum statea ricordo si se uita =)) si se mai si scarpina :))
pe ei pe mama lor... este pe undeva normal sa se intample asemenea gesturi, dupa cantonamente obositoare.....oboseala multa...nervi mai cedeaza:D
si bornescu asta doar un taranoi ajuns la capitala.....tot taran ramane
bay mie imi place de ricardo n-are nicio treaba sa se scarpina si se uita la ei :))
sunt vasluia dar imi place ce croseu de stanga ia dat
FZR Rapid!!!!!!!!!!!!! FOREVER!!!!!!!!!!! ACUM SI MEREU!!!!!!!!!!! Bravo Borne!!!!!!!!!!!!!
dupa reclama:stii ce-a fost tata? boxer!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.