Alte știri din fotbal
Fostul antrenor de la FCSB știe ce se va întâmpla cu Marius Baciu: „Altfel, nu va mai continua”
0
Ilie Dumitrescu a comentat plecarea lui Daniel Pancu de la CFR: „Nu are cum să-ți meargă”
2
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League!”
7
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid pregătește lovitura verii! Starul de 121 de milioane de euro poate pleca din Premier League după ultimul meci
0
Singurul regret al lui Pep Guardiola în cei 10 ani glorioși petrecuți la Manchester City: „L-am ascuns adânc în interiorul meu”
0
Revelația sezonului a câștigat prima cupă din istoria de 120 de ani a clubului
0
„Omis” de Gică Hagi la echipa națională, Adrian Șut a cucerit al doilea trofeu în Emiratele Arabe Unite
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Peste 43.000.000 lei primesc despăgubiri 3.832 de proprietari care au ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Când intră pensiile în iunie: milioane de români vor primi banii mai târziu ...
Libertatea
HAI PETROLUL!
nu o sa scada.vb cand se trage linie.FORZA PETROLUL
pariu ca il prinde vara?
nu ai de ce sa il compatimesti pe Contra,Walter o sa faca perfomanta la Petrolul.
Stimati petrolisti, produceti GUNOAIE cât de multe ca sa aiba Walter ce sa colecteze, altfel isi ia "jucariile" si pleaca. Acolo intre ghilimele am putea gasi: mercenari, papagali, juniori ratati, vedete la kg, oameni cu capul spart sau chiar batausi de portughezi...Vai si amar de Contra saracul.
Cred ca lu' Walter i s-a facut de policlinica...
intr-adevar prezenta AMP e un semn mare de intebare si vad ca se lega cu cate ceva si de alte cateva echipe are dreptate cel care zice de o noua cooperativa si chiar ca o sa ne uitam la fotbalul nostru ca prostii poate ma insel (si tare as vrea) dar .... vom vedea in scurt timp
Mare gresala,trebuia sa ramana la fuenlabrada,nu s-a descurcat deloc rau acolo dar romanul e roman. Nu ii dau 10 etape la petrolul si merita pentru ca greselile se platesc,asta este.
Greseala mare pentru Contra, trebuia sa mai stea in Spania vreo 2-3 ani. I-a dezamagit si pe aia si o sa il dea suporterii afara in juma de an. Ce sa'i faci daca la Scoala lu Bosorogu Radulescu nu i invata nimic. Iti trebuie si creier in meseria asta, nu e numai cu hei-rup, lasa ca motivez maimutele si castiga meciu cu Steaua si sunt mare antrenor.
E sinistru, prodanca asta e calamitate nationala. Pacat, aveam oarece simpatie pentru Contra. O sa-l manjeasca asta de nu-l mai speli nici cu ariel.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.