Alte știri din fotbal
Varga a spus STOP! Mesajul transmis oamenilor din conducerea lui CFR Cluj
0
Ciprian Dumbravă, fost fotbalist în Liga 1, a murit la 45 de ani » Foștii colegi îl plâng: „Unul după celălalt, ambii foarte tineri”
0
E clar! Ce urmează pentru Jovo Lukic
0
Rică Răducanu, internat de urgență, cu multiple fracturi: „Și la cap m-am lovit, respir greu”
2
Știri din fotbal internațional
Eliminată de Portugalia de la Campionatul Mondial, Croația i-a găsit deja succesor selecționerului Zlatko Dalic
0
„Pervers, ca toți italienii!” » Florin Prunea șochează din nou: „Tu te compari cu Neymar, mă?!”
3
Câte o vilă de căciulă! » Premiați regește de președinte, chiar dacă au fost eliminați rușinos de la Mondial
0
Pierdere grea pentru Franța: titular out cu Paraguay
0
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
3
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Răsturnare de situație în dosarul azilelor din Bihor. Viorel Pașca a fost ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
România poate avea un nou Guvern la finalul acestei luni, dar fără USR, ...
Libertatea
so cares mo?sa mor iou...steaua e numai una si iou sunt mandru ca tin cu cel mai bun echipa din romania...suntm cele mai multi suporteri si trebuie sa fie mandri noi.
becali de ce nu-l iei pe curelea si sa-i lasi pe fl.si m. costea sa faca tusa ca astia nau nici o treaba cu mingea.ial dracu pe curelea ca ala macar mai stie cu mingea nu ca si caprioarele costea. BRAVO BRANDAN.cred ca el bourceanu si jeraldo sant trup si suflet restu................ HAIDE STEAUA.
Noi suntem Rapid! V-am ciuruit mereu:D
tu ce natie esti ma sau esti corcitura?
eu propun ca nea jiji sa ii aduca la palat si sa le tina o sedinta tehnico-tactica la stana din spatele palatului ,si acolo in linistea serii tulburata ii drept din cand in cand de cate o basinoasa de meoara sa ii faca sa inteleaga misterul vietii vesnice ,si daca ei vor sa traiasca vesnic atunci trebuie sa castige campionatul daca nu jos la belzebut
gata sunteti pe drumul bun ala cantat de ac/dc .daca acum sunteti bucurosi c ati remizat , se pare ca va baga ceva calmante nea' jijiniho in nutret
problema e ca oltenii care venira de la craiova unde fusera inainte au gresit adresa , florinache trebuia sa meraga la echipa lui de suflet inaripat ...limba olteneasca e rotunda
e ok cu toti mai gresim dar pana la urma la ce bun sa ne tot insultam pe aici unii pe altii cand putem vorbi despre fotbal serios si cu argumente sa purtam discutii civilizate bazate pe ce s`a intamplat in teren pe fapte reale nu pe fabulatii.Bine ca si eu mai imi ies din minti cand vad unele specimene si mai fac greseala sa ma cobor la nivelul lor insa e bine sa realizam cand facem asta sa nu ne amestecam cu ei, bravo pentru sinceritate.Eu ma retrag, bafta! p.s. iar etapa viitoare sa castige cine va juca mai bine sau ma rog cine o sa merite.
Draga mea familie, dragelor mioare, Rog scuzati-mi scrisul, ca e cam racoare Si-mi tremura mana, sufletul din mine, N-am nici masa, scaun, va scriu stand pe vine. Pac-pac, cum vedeti - zdrentele mi-au tras-o! Simt ca-s mic si negru, din Burkina Faso; Vad, de dupa gratii, cum apune Soare, Razboinicul Luminii, incet, dar sigur, moare. Stau ca mielusel in celula stramta, "Suparat is Doamne", un coleg imi canta; Si va scriu cu dor, versuri ce-s de jale, Plang ca Parazitii? "lacrimi si fecale". Plang, ca nu e drept - mare grozavie Nu-nteleg de ce mi se-ntampla mie? Hahalere care m-au incatusat, Toate stiu prea bine c-au facut un blat. Apel
Iooo, Gigi Becali, sunt nevinovat, Ca pe prostii aia nu i-am sechestrat! Papagalii dracu` hoti de meserie; Ei in libertate - io fac puscarie! Pan-o fi sa ies, va scriu in ravas, Sa-mi aduceti slana, ceapa si un cas, Ca-astia baga-n mine ceai si marmelada Si nu vreau stamina ca in jos sa-mi cada. Rog sa imi aduceti si-un televizor, Ca-s satul de table si privit in gol; La barbut is AS, i-am facut pe toti Chiar de-am în celula cei mai trei din hoti! Mai am o problema, care ma cam doare, Ii vorba de cele zece dragi mioare Sa le-aveti de grija, nu uitati de ele, C-altfel ies de-acilea si dati de belele. Mergeti si la Athos, faceti rugaciune, Zdrentele cu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.