Alte știri din fotbal
Câte bilete s-au vândut la Supercupa României de la Craiova + Explicația FRF pentru prețurile duble la tichete
0
Dat ca și transferat în Egipt, starul Universității Craiova a dezvăluit unde își dorește să joace
0
După Petre, pleacă și el de la Dinamo: „Mă duc cu Kopic”
0
Final în Rapid - Rapid Viena, al doilea amical al verii pentru giuleșteni
1
Știri din fotbal internațional
Donald Trump APLAUDĂ decizia care dă peste cap Mondialul: „FIFA a corectat o mare nedreptate!”
0
Radu Drăgușin s-a înțeles cu noua echipă! Experții Fabrizio Romano și Nicolo Schira au confirmat mutarea
2
FIFA a anunțat ultimele două delegări din „optimile” CM 2026 » Decizia în privința lui Istvan Kovacs
0
E gata! Lisav Eissat pleacă de la Maccabi Haifa și semnează cu noua echipă
0
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
7
La 25 de ani, o ingineră din România dezvoltă un model de inteligență ...
Libertatea
Cea mai frumoasă poveste din fotbalul românesc: dubla lui Răducioiu și cele ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Cum a transformat Donald Trump NATO într-o „mașină de făcut bani”. ...
Libertatea
Ai probleme psihice foarte grave.
Daca tot au renuntat la cianurati isi fac imagine cu dopati! Welcome Mr. Johnson in our COCINA; me - Scroafa, you - Ben; he - Fantomas, you - Ben; me, Scoafa and he, Fantomas are gay, we think your ass is great. What about a threesome?
Cineva a vrut sa-i (sa) faca imagine; pentru CFR nu e un plus de imagine luindu-ne dupa trecutul lui controversat.
constat ca toti suporterii CFR-ului sunt entitati superioare, iar noi ceilalti suntem prosti....da' de cand o parere exprimata decent, care e in contradictie cu opinia voastra, apartine unui tampit? cu ce deranjeaza un adevar? sau nu e Ben mr doping? poate ar fi bine sa respectati si opiniile celorlalti, nu sunteti voi detinatorii adevarului absolut si nici moralistii neamului......si spre deosebire de unii fani CFR-isti de pe aici, am avut un limbaj civilizat, fara trimiteri la mame si alte insulte....asta apropo de civilizatia cu care va laudati
Cam multi 5telisti pe metru patrat , dar asta e n-avem ce face , ma_ma prostilor e mai mereu gravida ...
Sunt curios cum ar fi sunat reactiile daca venea la Steaua..Sau cum ar fi fost daca Steaua semna acordul cu scoala de fotbal din Genova, nu CFR-ul. Strugurii sunt acri, chiar si primavara, asa-i baieti? :)
da ma toti se dopeaza...dar asta e cel mai MARE HOT din istoria atletismului...nu a castigat nici o cursa fara sa fie dopat la fell cu recordurile..citeste cartea despre el sa vezi ce de trucuri folosea cand dadea probele pt antidoping.... si a mers pina la Olimpiada unde pentru prima data au pus un om de paza in cabina cu sportivul care da proba...un trisor in vizita la o echipa de trisori...vb aia cine se aseamana se aduna!!!
Care atlet din lumea asta nu se dopeaza in ziua de azi? Aici se includ toti cei care fac sport de performanta...de la ping pong la fotbal. Daca unii de pe aici cred altceva sunt ori admiratori a lui becali ori admiratori ai lui becali.
Zice un lucru pe care l-ar zice orice om normal. Cine a gandit sa-si faca reclama asociindu-si imaginea cu Ben Johnson a fost total neinspirat, ca sa nu folosesc alte cuvinte mai dure care s-ar potrivi mai bine. Aveam o parere mai buna despre managementul celor de la CFR, dar vad ca incep sa o dea tot mai des in bara. Pana la urma se vede ca este mult amatorism si acolo...
un simplu adevar?...intreb si eu....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.