Alte știri din fotbal
Farul - FC Botoșani, în etapa a 7-a din Superliga » Echipe de start
0
Din improvizație, „acceleratorul” lui Dinamo » Cum l-a transformat Nuno Campos pe Alberto Soro
0
Soția lui Vali Crețu șochează în scandalul de la FCSB: „Când ești amenințat cu bătaia de managerul echipei...”
8
Încă un lider de la FCSB a cedat și vrea să plece: „Își bat joc de mine! M-am săturat!”
2
Știri din fotbal internațional
Chelsea - Brighton, în etapa #2 din Premier League. Echipele de start: Xabi Alonso șochează
1
Austriacul Gregoritsch, „țepuit” de un campion mondial: „Nenorocitul mi-a dat un tricou de la magazinul pentru fani”
0
Detaliile contractului oferit de Fulham lui Andrei Rațiu + Un alt club din Premier League vrea să-l deturneze!
0
Tottenham nu se oprește! Un alt star din Premier League i se alătură lui De Zerbi
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Ce pretentii aveti,oameni buni ? Nu cunoasteti "marfa" ?
si magarii lui rand00m vor fi yasini ci0banului cu care va urca muntele athos sa aduca lumina sfanta pentru calugarii fcdomnesti !!! SF ION PALNIE va fi al 3 magar :))))))))))))))))))))))))))
zici ca e bulina de la soferii incepatori !!!
Incredibil ASA CEVA O DOVADA CA ROAF-UL ESTE INCALCAT INTR-UN MOD INCALIFICABIL DE INSASI CEI CE L-AU FACUT FRF-UL , PENTRU A STOPA CEDARILE DE LOCURI SI SUBSTITUIRILE DE ECHIPE S-A SPECIFICAT CA UN CLUB POATE SA AIBA IN DENUMIRE DOAR LOCALITATEA IN CARE ARE SEDIU SOCIAL, SURPRIZA fcsb continua sa fie FCSB DESI ARE SEDIUL LA MOGOSOAIA SI AR TREBUI SA FIE FOTBAL CLUB STEAUA MOGOSOAIA? alooooooooooooo UEFAAAAAAAAAAA?????????????
si coliva?
Excelent, acum chiar ca arata ca o petarda chinezeasca ”Made pe vapor”. Alaturi de numele : fc *** becali, petarda e ideala :))))))))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Chiar asa orbi sunteti de nu vedeti intentia lui Jiji ? Nu marca il deranjeaza, oricum o schimba cand vrea. El a vrut sa inregistreze numele Steaua la Osim, si daca se intampla asta, vor fi probleme mari cu Armata.
GSP pe agramatul asta de ce nu-l banati,ori moderati doar ce vreti voi?Deci are voie sa jigneasca fara nicio problema....vai de voi,poate moderatorul e Edi Apostol!!
cine comenteaza pe aici?....vedeti-va ba de *** si lesinatii vostri de *** de pe emblemele,ins0lventel0r voastre....***-***-***!!!!.....hau-hau...miau,miauuuuuuuu!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gusturile nu se discuta, daca asa-i place lui jiji cu stele si cruci... Ar trebui sa inregistreze ca imn Thriller a lui Michael Jackson remixat cu pomelnicul adormitilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.