Alte știri din fotbal
AI la FCSB » Inteligența artificială a ajuns și la clubul lui Becali: „Antrenorii au acceptat”
0
Investiție record la Universitatea Craiova! Totul pentru titlu în Superliga
0
Kopic a identificat o problemă care se repetă la Dinamo în 2026: „Aici trebuie să progresăm”
0
Veste importantă pentru Mirel Rădoi » S-a întors la antrenamentele FCSB-ului
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
Aloooooooooooo esti copac? Echipa de fotbal a Armatei AVEA DREPTUL LA ACTE JURIDICE IMPOTRIVA STEIEI LU" BECALI PANA IN @))*!! Pe urma este precris!! Pa si la VARA!! dESPRE CE VORBIM? cA PONTA "A COMANDAT LU' bURLEANU SI iULESCU" 'SA-L FACA PE OIER" ASA CUM L-A INVATAT "PRIETENUL BODU"
Dap ... este foarte bine ca cei de la Steaua ... s-au saturat sa stea Capra la MAPN si au decis sa LUPTE cu rahatul basrinos care este Statul Roman ... in diverse forme de manifestare ale lui ... numai daca ma uit cati cre(s)tini comenteaza aici ... si imi dau seama ... statul este MEREU doar oglinda societatii! ... Aceste procese oricum au mai mult o miza mediatica si de mesaj, decat una juridica ... ca din pacate justitia in Romania a fost DEMULT amanetata unor interese finaciare de grup! Suntem asadar in situatia, in care a lupta, este mai important decat a castiga! Decizia ICCJ nu are nici o acoperire legala, dar asta chiar ceva banal, cand justitia este parte integranta din mafie!
Eu te-am avertizat,sa nu te dai nepregatit la Nebraska,pentru binele tau.Gaborul este profesionist,o face zilnic pe aici,cu multi,multi baieti.>)
Decizia ICCJ a fost clar influentata. Sunt foarte multe nereguli si totusi a dat dreptate CSA-ului dupa ce Steaua castigase la 2 instante, Tribunalul Bucuresti si Curtea de Apel. E jenant, CSA a inregistrat aceasi emblema in 2013 pe care Steaua o inregistrase in 2004. Emblema pe care Steaua a inregistrat-o in 2004 nu mai fusese niciodata folosita de Steaua in toata istoria ei. Si totusi CSA a inregistrat la OSIM aceasi emblema, identica. O rusine.
adevarata vorba aia : broasca mica face gura mare :)))
Mass-media DA "PULSUL PIETII" Atatia jurnalisti "agasati si jigniti rau" de oier, "executa la comanda, cu placere si la foc continuu, atacuri impotrivsa oierului!! Este corect! Dar in fata Justitiei si a Legii toti suntem egali si JUDECATI dupa cum SE ORDONA! PROBE si NU SUPOZITII SAU DENUNTURI! Ce mai buna proba este "cazul Vosganian"! El este deasupra Legii?
darnici nu este nevoie, trage de leviere, daca e fraier.)
Merge treaba,mai sunt si conchite fcd-iste doritoare,mai vreun ungur,doi.Daca esti incepator,nu ti-l dau pe Nebraska Sezarica,ala suge de te lasa fara suflare,aspirator,nu alta.>))
Te-a bagat cineva in seama nebunule ? Callddaarar nebun, vezi de burlanele alea.
Justitia nu afost corecta! Armata avea dreptul pana in 2008 sa faca "garagara",, suntem in 2015!! Este o imixtiune in fotbal a POLITICULUI!! Federatia si Liga trebuia sa rezolve aceste probleme, nu OAMENII polotici a' lu' Ponta, precum Burleanu si Iorgulescu, care "executa" comenzi!! Ponta este fost PROCUROR, "lucreaza sub acoperire ca stelist, jurist consult de la Armata este "sub acoperire dinamovist", Bodu fost procuror si "jignitb rau de oier", "tot sub acoperire dinamovist"Si Ei au "instrumentat cazul" cum a vrut 'OPINIA PUBLICA" din Parlament!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.