Alte știri din fotbal
„Ioanițoaia la zi” » Directorul GSP crede într-o lovitură dată de Superliga: „Ar fi o performanță, după atâția ani”
0
Ordinul specific al lui Mihai Rotaru pentru noul sezon » Ce își propune Craiova
1
CFR Cluj a primit altă interdicție la transferuri » Patronul Varga: „O datorie despre care nu am știut”
1
Arena pe care s-au jucat meciuri de Liga 1 a fost abandonată și a fost lăsată să ajungă o junglă! Miza: apartamente de sute de mii de euro, cu vedere la parc
1
Știri din fotbal internațional
I-au găsit înlocuitor lui Rudi Garcia » Noul selecționer a mai lucrat la două echipe naționale și e șomer de 2 ani!
0
Negocieri BOMBĂ în Premier League! Jeff Bezos vrea să investească la un gigant
3
Gestul provocator al lui Lamine Yamal » În timpul petrecerii de titlu, jucătorul argentinian a fost ironizat
0
Răzvan Lucescu a blocat transferul! » S-a înțeles deja cu Al-Sadd, dar poate rata pentru a doua oară mutarea
0
Lifestyle
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Dacia a „rupt” topurile: cea mai bine vândută mașină din Europa în prima jumătate a anului » Despre ce model e vorba
0
Cine e designerul român care a colaborat cu Shakira pentru spectacolul de la finala Mondialului: „Un sentiment foarte special”
1
Scandal imens cu fotbalistul din Serie A: „M-ai înșelat cu femei și cu bărbați!”
4
Curtea de Apel București a suspendat procedura noii legi a salarizării. ...
Libertatea
Paradoxul imobiliar din România: vânzările scad, dar prețurile cresc. ...
Adevărul
Cristian Bivolaru, informatorul Securității sub pseudonimul „George”: „Mă ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
PARE CA JUCATORUL STELIST ARE 2-3 cmIN FATA!!!!CUM TUSIERUL NU AVEA ""SUBLER""NU A PUTUT ...MASURA!!!IN ACEST CAZ CIAR CA O PARTE DIN PRESA S_A FACUT ""RAU""DE RAS!!!!!
Nu mai mira pe nimeni blaturile dintre Botseni si Fcsb , asa se si explica audienta dubla a filmului de pe pro tv.
Bai am spus-o ăsta de comentează pe Telecom este dinamu ist,oltean sau moldovean ofticat! De sărbători nu primește cu Steaua
Asta e numele tau sau ocupatia?
Lasa bre,ca nu s-a suparat nimeni.Nici comentatorul Angheluta-cel atat de exigent cu Dinamo-nici cameramanii DIGI care nu au dat nici o reluare-fiindca nu se putea truca-si nici macar jucatorii echipei gazda,care nu au protestat. Toata lumea multumita.Mai ales o parte din jucatorii Botosaniului-inclusiv portarul-care se intreceau in "gafe" in aparare,iar cei de la FCSB,nu o nimereau! Dar nu-i nimic,intr-unul din meciurile viitoare-punctele ii vor fi returnate de catre un alt satelit al FCSB-ului!Bun baiat nea GG asta!Nu degeaba il linguseste Iftime,numindu-l "salvatorul fotbalului romanesc"!
Daca ne uitam atenti, mingea deja plecase din piciorul lui Man cand s-a efectuat captura, distanta dintre piciotr si min ge este cam de 10 cm...deci, reluati imaginea si dati stop cadru in momentul centrarii cand mingea intra in contact cu piciorul si nu dupa efectuarea acesteia!!!
http://www.telekomsport.ro/dan-petrescu-acuza-arbitrajul-e-viciere-clara-am-avut-doua-penalty-uri-ce-spune-despre-demisie-17356479
Asa-i! In aces caz se da credit atacantului!...
Pomanagiigi de fcsb ,asa mai castiga si ei .Rusine tusierului lingaul lui gigi!!!!!
un blat mai nemernic ca asta nu se poare. Huo Steaua, huo FCSB cea mai scirbavnica si blatista echipa se pe pamint. la puscarie cu voi. Huo si cei 2 puscariasi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.