Alte știri din fotbal
Noi plecări în Giulești » Fiul fostului antrenor de la FCSB, cedat de Rapid
0
Denis Alibec, prezentat oficial la noua echipă
1
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
1
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Al doilea gol a venit în minutul 14
2
Știri din fotbal internațional
A refuzat-o pe Atletico pentru a mai juca 6 luni la Bayern! Apoi va pleca, după 8 ani la club
0
Probleme la transferul jucătorului dorit de Cristi Chivu » Prima ofertă a fost refuzată: Inter va trebui să pluseze!
0
Jose Mourinho revine pe Bernabeu! » Verdictul spaniolilor pentru GSP, înainte de „dubla” din Ligă: „Benfica îi poate face mult rău!”
0
Marius Niculae a înscris în poarta lui Fenerbahce în 2012, iar acum a analizat prestația celor de la FCSB contra turcilor: „N-au tot două picioare și două mâini?”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
niste nenorociti... auzi mah sa se antreneze ei cu zambetul pe buze... nu mai bine se antreneaza plangand... aoleeeuuu cate articole o sa mai scrieti voi despre Copos pentru cantonamentul asta... de unde banii???.. de ce insolventa???... de ce se mai antreneaza??? ... de ce mai exista???... tre sa ii fie tare greu neuronului vostru sa raspunda la toate intrebarile astea
Sunt fericit,Si ma simt bine Scopul vietii l-am gasit Intalnindu-te pe tineeee O Steaua aleeeeeee O Steaua aleeeeeee !!!!!!!!!!
Sunt fericit,Si ma simt bine Scopul vietii l-am gasit Intalnindu-te pe tineeee O Steaua aleeeeeee O Steaua aleeeeeee !!!!!!!!!!
Sunt fericit,Si ma simt bine Scopul vietii l-am gasit Intalnindu-te pe tineeee O Steaua aleeeeeee O Steaua aleeeeeee !!!!!!!!!!
LU maicata ii place s p a stelistilor !
LU maicata ii place s p a stelistilor !
Este primul articol de presa publicat despre Rapid pe gsp.ro in 2013, prin care nu se urmareste denigrarea echipei ci relatarea obiectiva a unor evenimente din viata acesteia. Sper ca pana in 2014 sa mai vad macar inca doua astfel de articole. In rest.... becaliada este in plina desfasurare...
sa ma pishhh pe steOAIIA voastra:X sa va dam la muyee mamelor voastre:X
andy gay gata ma deja te-ai apucat de inghitit?:))))))))
De cand este GSP site-ul Rapidului omule?? :)) du-te pe rapidisti.ro sau mai stiu eu ce sub site-uri facuse gazeta si poti spune acolo ce ai tu chef :)).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.