Comentarii (86)
cpt.ahab
cpt.ahab  •  14 Iulie 2017, 12:21
Postat de chris_bu67 pe 14 Iulie 2017, 11:47

mulți proști suportă pământul acesta,dar tu îi întreci pe toți cap de rumeguș,chiar e trist să vezi chip de om stăpânit de asemenea prostie și să nu-și dea seama,mai ales când un site întreg spune asta,exceptând pe cei câțiva cuprinși de aceeași boală.Câtă răbdare are Cerul cu asemenea făpturi!

Lasă-l în plata Domnului! E un trist cu o copilărie traumatizantă, care încearcă să pară interesant. Greșește cine îl bagă în seamă. Oricum, gsp-ul îl protejează, în mod inexplicabil. Sau foarte explicabil, ținând cont de ținuta pe care o are actualmente acest fost nume ilustru al presei.

chris_bu67
chris_bu67  •  14 Iulie 2017, 11:47
Postat de bakunin pe 14 Iulie 2017, 11:20

Mare e gradina lui Allah! iata 2 *** care se alinta intre ei cat timp paznicul parcului e plecat :)))) prohabe, ca sa restabilim adevarul istoric, pe tine te-am rezolvat intr-o secunda; ***.

mulți proști suportă pământul acesta,dar tu îi întreci pe toți cap de rumeguș,chiar e trist să vezi chip de om stăpânit de asemenea prostie și să nu-și dea seama,mai ales când un site întreg spune asta,exceptând pe cei câțiva cuprinși de aceeași boală.Câtă răbdare are Cerul cu asemenea făpturi!

bakunin
bakunin  •  14 Iulie 2017, 11:23
Postat de mariuss72 pe 14 Iulie 2017, 10:41

Eu nu i-am dat vreodata o replica acelei dejectii, cel mul am postat un comentariu in care fac referire la el tangential...si se sufoca de ciuda, fraierul. Nu ma pot scufunda in mocirla cu asemenea personaje care nu au nicio limita, care profaneaza chiar si amintirea unor oameni morti.

Tu esti atat de prostalau incat nici macar monstrul din izmene nu a vrut sa aiba de-a face cu tine. L-am momit, l-am rugat, l-am implorat...nimic, tata! esti mai anost decat moartea :)

bakunin
bakunin  •  14 Iulie 2017, 11:20
Postat de cpt.ahab pe 14 Iulie 2017, 10:59

Exact așa și eu. L-am ignorat din prima clipă și a sfârșit prin a renunța. Nu știu, unii trăiesc din energii negative, se hrănesc cu ele, ca fiarele. În altă dezordine de idei, anul ăsta avem așteptări de la echipă. Lot omogen, bine garnisit, antrenor ambițios și cu continuitate la echipă. Avem și concurență, câteva echipe întărindu-se față de anul trecut, asta dând tonus competiției. Ar cam trebui să ne lipim de primul loc.

Mare e gradina lui Allah! iata 2 *** care se alinta intre ei cat timp paznicul parcului e plecat :)))) prohabe, ca sa restabilim adevarul istoric, pe tine te-am rezolvat intr-o secunda; ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

tonyys
tonyys  •  14 Iulie 2017, 11:17

Pai iarasi picati cu vreo knarpyrnufelag sau 17 natarai si va bat aia ca pe fasole.

luciann
luciann  •  14 Iulie 2017, 11:17
Postat de mariuss72 pe 14 Iulie 2017, 10:39

Sincer eu ma mir cum de nu a incercat sa-l aduca pe Dielna, ca tot pofteste el la jucatori care au trecut sau se afla la Dinamo :)) Acum sa nu-i spuneti :)))

La acelasi lucru m-am gandit si eu!:)))

cpt.ahab
cpt.ahab  •  14 Iulie 2017, 11:17
Postat de bianconerri pe 14 Iulie 2017, 11:08

Ar cam fi timpul. De mult nu am avut continuitate cu un antrenor și (aproape) jumătate de echipă de la un sezon la altul. Poate greșesc, dar revenirea lui Anton mi se pare unul dintre cele mai mari câștiguri. Acum depinde și ce va face Contra cu el, ce planuri are. L-am urmărit în multe meciuri (live), chiar și când era la Pandurii, are calități de lider, native. Pare omul care se impune și este acceptat ca lider fără să dea cu ranga-n vestiar.

Da, așa-mi pare și mie. Așezat și impunând respect. Cred că el ar trebui să poarte banderola. Oricum, vom avea jucători cu personalitate în echipă: Anton, Albin, Nemec, Brănescu, Hanca, Filip. Nu ne vom mai prezenta nicăieri ca mieii la tăiere.

mariuss72
mariuss72  •  14 Iulie 2017, 11:14
Postat de cpt.ahab pe 14 Iulie 2017, 11:13

Am și semnat acordul de "pace și prietenie" acasă: dacă picăm cu o echipă de top, îmi iau amicii și ne croim drum la București, fie ce-o fi, oricâtă treabă aș avea. Prea mi-i dor de un stadion plin, cu Dinamo in cupele europene.

Iti dai seama ca mergem la meci, nu conteaza ce adversar va fi. Sa vezi ce emulatie, sa vezi ce atmosfera va fi pe stadion!

cpt.ahab
cpt.ahab  •  14 Iulie 2017, 11:13
Postat de mariuss72 pe 14 Iulie 2017, 11:07

Nici nu concep sa nu ne batem la titlu, dar depinde foarte mult daca vor pleca din jucatorii de baza dupa meciurile din EL...si ma tem ca asa va fi. Abia astept sa vedem cu cine picam :)

Am și semnat acordul de "pace și prietenie" acasă: dacă picăm cu o echipă de top, îmi iau amicii și ne croim drum la București, fie ce-o fi, oricâtă treabă aș avea. Prea mi-i dor de un stadion plin, cu Dinamo in cupele europene.

bianconerri
bianconerri  •  14 Iulie 2017, 11:13
Postat de cpt.ahab pe 14 Iulie 2017, 11:04

Și nu numai medicii. Era unul dintre capii naziști care cunoștea peste 20 de limbi străine, inclusiv chineza și japoneza. Povestește nea Vanea, într-una dintre cărți, că l-a și întrebat judecătorul la Nurnberg, pe respectivul, aflând că știe atâtea limbi: "atunci, de ce v-ați mai apucat de treaba asta?!". De unde rezultă că mintea fără conștiință și caracter nu face doi bani.

În orice caz, personajul în cauză nu-i chiar sclipitor. E puțin peste media înjurătorilor de profesie. Degeaba ai dacă nu știi ce să faci cu ea.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 9
Comentează