Alte știri din fotbal
CS Dinamo, trupa lui Ionuț Chirilă, a obținut prima victorie a sezonului! Azi sunt programate 7 meciuri în Liga 2
23
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Olimpiu Moruțan, decisiv în victoria Rapidului cu Petrolul: „Asta nu înseamnă că trebuie să fiu titular”
0
Antrenorul Petrolului, după 0-2 cu Rapid: „Am avut o problemă mare”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
1
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
HAI DINAMO!!! ASA CUM AM TOT ZIS TINERII SUNT VIITORUL, DINAMO A FACUT GRESEALA CA NU A MERS PE ACEST FAGAS DE ACUM 3 ANI! ACUM AVEAM SUPER TRUPA! DINAMO SUNTEM NOI!!!
Am si eu o intrebare pentru tine : Tu ai si ceva de calitate in tine sau totul este numai gunoi ? Eu cred ca ai si parti bune, dar crezi ca poti fi interesant, numai cu tampenii si rautati ? Nu mai blufa, fii tu insuti !
mars la stana mucea..oltean stelist cu miros de sosete
Mda, doar Nica e fotbalist
Acum negocierile sunt în toi la Palat. Gigi îi prelungește contractul unui care lipsea din Națională, crescut de mic în Ghencea, ca și restul lotului Stelei.
Daca se face treaba cu "cap" si rabdare, si se va avea grija de tineri eu cred ca vor ajunge fotbalisti buni. E greu sa o iei de la zero.. La Dinamo nu au plecat jucatori importanti au sanse sa prinda un loc in primele 5, chiar daca nu de Europa. La Rapid situatia e critica, si va fi greu sa ne mentinem... Daca va gestionata bine perioada asta prin care trece clubul, se poate salva. In clasament sub Rapid sunt cateva echipe stabile financiar si mai in forma, Chiajna, Galati, Ceahlaul si Iasi...
Astia da jucatori! divizia B scrie pe ei
timpul ii va cataloga drept trompete si eterne sperante!
De crescut, sunt crescuți de cluburi, acum trebuie să confirme. În altă ordine de idei, prezentarea lui Nica face toți banii. Probabil așa gândesc toți cei ce scriu articole pe acest site.
Pacat de ei...in conditiile astea nu pot creste frumos!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.