Alte știri din fotbal
A marcat de două ori contra FCSB și s-a convins: „Rămânem cu ideea asta”
0
Ștefan Târnovanu a făcut show la declarații: „Vai de capul nostru! Nu mai e nevoie de antrenor la meciul ăsta” + Ce spune despre plecare
0
Valeriu Iftime a spus cine va câștiga barajul Dinamo - FCSB: „Ea e mai bună!”
0
Un titular e OUT la baraj! Patronul FCSB a anunțat echipa cu Dinamo: „Doar o întrebare”
0
Știri din fotbal internațional
Au scris istorie în Serie A: Como este în Liga Campionilor! Dezastru pentru Milan și Juventus
0
Echipa care câștiga La Liga acum 26 de ani a promovat din nou în primul eșalon!
0
Surpriza sezonului în Europa?! Echipa din Liga 2 a câștigat Cupa și merge în Europa League
0
Pep Guardiola, în lacrimi la despărțirea de Manchester City, sub privirile tatălui său: „De ce mă iubiți atât de mult?”
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
Noi dezvăluiri despre viața ascunsă a cuplului Macron. Brigitte Macron, ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, contestat din interiorul PNL la aniversarea liberalilor: „Un ...
Libertatea
nenea bendeac este suparat ca i-a luat marius locul de parcare ( de handicap ) :)))))))))))
Pline mall-urile zilele astea. O mulțime neatenta, lipsită de bun simț, răbdare și cheltuitoare pe cardul de credit. Viitor de aur avem...
Nu iau partea celor care gresesc din graba si mai parcheza pe locurile rezervate persoanelor cu handicap, dar faptul ca Bendeac s-a revoltat atat de vehement mi se pare exagerat. Oare daca era vorba de altcineva, o persoana necunoscuta, tot asa ar fi reactionat?! Sau a cautat cu lumanarea un prilej care sa-l mai aduca in actualitate? Ca in afara de membru prin jurii la emisiuni de stupizenii si niscaiva episoade cu prosti si agramati, nu am mai vazut sa produca.
Blendeac și tu faci lucruri imorale! Iei bani de la trustul condus de un infractor care a furat banii romanilor. Adică ești plătit din banii furați de la cetățenii Români
Nu exista scuze pentru un asemenea gest! Nu-l suport gram pe Bendeac, dar daca este adevarat ceea ce spune, atunci Niculae este nesimtit.
Un clovn sa luat de un nesimtit
A gresit, se grabea, avea o treaba urgenta....... scuze penibile pe care le auzim tot timpul. Exemplul personal ar trebui sa primeze, ce facem noi si ce transmitem noi. Nu ceea ce fac altii si ca altii sunt de vina pt actiunile noastre. Nu conteaza culoarea, apartenenta politica sau etnica. Astea sunt doar generalitati. Bunul simt, grija si respectil pentru cei din jur nu are legatura cu catalogarile de mai sus. PS: suporter dinamovist mandru ca face parte din familia Dinamo! Toti avem uscaturile noastre si din pacate Marius nu este un exemplu bun momentan.
Modul in care ne comportam cu cei mai putin norocasi decat noi spune ceva despre noi ca oameni, ca popor in general. Cat despre Niculae, nu stiu cine se astepta la altceva?
Faptul ca e bendeac obraznic nu scuza *** lui niculae. Nu inteleg frustrarea ta, ca s a luat de amaratul ala. Un ghiolban.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
eu am spus tot timpul ca dinamovistii sunt hand&&&&capati mintal. uite si dovada.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.